Autor Zpráva
Petr.Koznar
Profil *
Není to nic extra, ale myslím, že by to mohlo stačit. Co myslíte?

http://www.koznar.wz.cz/rvet.html
ninja
Profil
Je to velmi dobre.

- K rychlym kontaktum v pravem sloupci bych pridal tel a Otviraci dobu, PSC asi neni nutne.

- Uvod "a" co nabizime: napad fajn, ale asi bych to a odstranil a prejmenova na "Sluzby"

- "Provozni doba" predelat na "Ordinace"

- Ta malo zretelna linka od psi tlapky v logu je asi zbytecna.
KoLi
Profil
Petr.Koznar
Písmo v liště je nečitelné.
Mistr
Profil
Petr.Koznar
Doplním své předhodnotitele:
(1) Křížek v kolonce Kde nás najdete? bych předělal na červeno. Nebo veterinář mají modré symboly?
(2) V hlavičce bych rozdělil Úvod od a co nabízíme.
(3) Jak již radil kolega ninja (viz [#2]) PSČ asi zde není skutečně není nutné, to bych vložil až do stránky s kontakty. Rozhodně co by ale na titulní stránce nemělo chybět je telefonní číslo!
(4) Příliš se mi nezamlouvají ty mizející tlapky v části Co nabízíme?. Vypadá to trochu, že to první nabízíte fakt moc a postupem níž se na tyto služby již moc nespecializujete. Nebo je tomu skutečně tak?
(5) Lékařovo jméno vpravo nahoře je téměř nečitelné.
(6) Popřemýšlel bych, zda fotografie mají být zobrazené na šikmo. Vypadá to ještě jako focené na Nový rok ještě s kocovinou z bujaré oslavy na Silvestra.
(7) K veterináři mi zrovna jako ikonka k části Vybavení příliš nepasuje symbol šroubováku a klíče.
Joextr
Profil
Souhlas s předchozími dvěma radami. Co kdyby byla patička stejnou modrou jako je písmo úvodní strana? Eventuálně změnit barvu toho písma v patičce...
Petr.Koznar
Profil *
Ok, díky ... jen pár věcí - Logo jsem nedělal já - tudíž si ten křížek nemohu přebarvit na červeno -> takhle je to offico logo a s tim ja nic delat nemuzu. Úvod a co nabízíme jsem již rozdělil dle vašich správných rad. Lékařovo jméno vpravo nahoře je schválně nečitelné. Není to vůbec důležitý údaj. Vlastně by tam ani nemusel být, mam ho tam jen aby to nebylo tak "prázdný". A ikonka VYBAVENÍ - pravda, to k tomu moc nejde ale strávil jsem strašně moc času hledáním něčeho co bych tam mohl dát, ale marně -> vsadil jsem na "klasiku" -> šroubovák, klíč :-D .... Fotky tedy napozicuju vodorovně, nikoli nakloněně. Nevím proč, ale na ty mizející tlapky jsem už slyšel dosti špatných reakcí -> přitom mě se líbí xD ... ale dám na rady ostatních -> tlapky nebudou mizející. A naposledy -> Obsah pravého panelu upravím a doplním důležitější údaje než "PSČ" ... Zatím děkuji za kritiku a těším se na další.

S pozdravem Petr Kožnar
imploder
Profil
Ty stopy (odrážky) by radši neměly mizet. Vypadá to pak jako nějaký indikátor dostupnosti a na první pohled pak někdo může usoudit, že to bez ťapky není k dispozici.
Tomasds
Profil
Napsal jsem asi 8 připomínek, pak jsem se teprv podíval, co psali ostatní a smazal jsem to, co už tady vidím. Moc toho nezbylo :-)

- silueta psa je zubatá a kromě toho vypadá nějak podivně, jako by pes neměl krk.
Mistr
Profil
Petr.Koznar
A ikonka VYBAVENÍ - pravda, to k tomu moc nejde ale strávil jsem strašně moc času hledáním něčeho co bych tam mohl dát, ale marně -> vsadil jsem na "klasiku"
Co třeba injekční stříkačku? Já nevím. My domácí zvířata, i kvůli k mé alergii na prach, roztoče, trávy a další věci nikdy neměli, takže nemohu sloužit. Avšak injekční stříkačka nebo třeba stetoskop mi přijdou takové lékařské. Jen nevím, zda se používají.

Pro provozní dobu by také symbolem nemusely být dvě "i"-čka, nýbrž třeba symbol zápisníku na tvrdých deskách.
J
Profil *
MistrNebo veterinář mají modré symboly? “ - veterináři se obvykle prezentují v zelené barvě.
Petr.Koznar Takže by stálo za úvahu i offico logo změnit na zelené.
Lékařovo jméno vpravo nahoře je schválně nečitelné. Není to vůbec důležitý údaj.“ - hmm, chovatelé si mezi sebou často "vyměňují reference" typu "Dr. Xxx je dobrý, doporučuju, Dr. yyy nic moc" - jméno je důležitý údaj.
Petr.Koznar
Profil *
Mistr „Nebo veterinář mají modré symboly? “ - veterináři se obvykle prezentují v zelené barvě.
Petr.Koznar Takže by stálo za úvahu i offico logo změnit na zelené.
„Lékařovo jméno vpravo nahoře je schválně nečitelné. Není to vůbec důležitý údaj.“ - hmm, chovatelé si mezi sebou často "vyměňují reference" typu "Dr. Xxx je dobrý, doporučuju, Dr. yyy nic moc" - jméno je důležitý údaj.

Logo opravdu měnit nemohu. Tak to chce mít majitel webu a já mu nebudu bránit.
K tomu jménu ... a proč by si lidé místo Dr. xxx doporučuju, nemohli říkát, že třeba "RumbutkVet, doporučuji". Nevyjde to nastejno?!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0