Autor Zpráva
NaDr
Profil
Ahoj lidi, je mi 14 a neumim žádný kód (HTML, PHP, CSS atd.), ani jeden, ale myslím si že v HTML a Java Scriptu se celkem orientuju a když ho chci upravit tak se mi to po dlouhém pokusu, omylu povede. Ale to je jedno, chyci vám ukázat muj web a chci vást poprosit o koment. Tady je.
zatinka
Profil *
Nemám ráda vstupní stránečky - zbytečný klik navíc :-)
Bílé písmo na bleděmodrém pozadí je špatně čitelné.
grimword
Profil
nadpisy anglicky, obsah cesky, zkus to sjednotit ;)
NaDr
Profil
Díky za koment, také sem to ze začátku nechtěl udělat ale pokud chceš freehostin a nechceš mít v každym vloženym rámci reklamu nebo nechceš aby se ti např: v Opeře ,díky sjeté reklamě dolu pomocí enteru a neposouvajícího se rámce, sjížděla stránka v rámci nahoru a dolu když na ní vědeš myší a otočíš kolečkem. Tak je jediná možnost na "wz" hodit že chci reklamu na první stranu a na tu hodit ten vstupní obrázek.
KoLi
Profil
NaDr
Jak můžeš optimilizovat pro Windows XP? To jako, že na linuxech by se mi to nepustilo? Dnes už nikoho nezajímá, jestli máš optimilizováno pro 800x600 nebo pro jiný rozměry. Dneska už každej chce, aby mu to jelo na jeho rozlišení ;).
Mistr
Profil
NaDr
je jediná možnost na "wz" hodit že chci reklamu na první stranu a na tu hodit ten vstupní obrázek
Je to legální?

A dále k webu:
(1) Nač ta výrazná modrá? Navíc tak výrazně kontrastní k černému pozadí v okolí?
(2) Text je vlivem slabého kontrastu prakticky nečitelný.
(3) Proč je kus webu psán česky a hned vedle je kus napsán anglicky? Když už jsme u té angličtiny, nepíše se náhodou Welcome?
(4) Reklama pod webem není vycentrovaná.
(5) Odstraň ten pohybující se text. Jen na sebe zbytečně strhává pozornost.
(6) Co ta anketa, jakou má pro Tebe vypovídající hodnotu? Tedy krom toho, že si nad ní budeš - jak se říká - masírovat ego, že vede první, maximálně druhá volba odshora.
(7) V menu nevidím, do které jeho části patří právě prohlížená stránka.
(8) Nadpisy se Ti budou obtížně obnovovat, když co nadpis, to vlastně obrázek.
(9) Stránka má stále stejný titulek (tag TITLE v části HEAD). To je chyba.
(10) Na první pohled naprosto netuším, kam jsem se to dostal a co mám na stránkách čekat.
(11) Absence klikacího loga.
(12) V běžícím textu píšeš (...) je to další posun celého webu. Tyhle hodnocení bych s dovolením ponechal na návštěvnících, nemyslíš?
(13) Proč máš nadpisy stránek kratce cesky (bez háčků a čárek)? Viz třeba http://www.nadr.webz.cz/vymena/vymena.htm
(14) Při čtení stránky http://www.nadr.webz.cz/vymena/vymena.htm mám u položky Když vy nebudete ukazovat náš odkaz tak mi ten váš také smažeme dojem, zda si náhodou nemykáš.
Měsíček
Profil
Reaguji na NaDreho:

", ale myslím si že v HTML a Java Scriptu se celkem orientuju"

Neorientuješ a to ani trochu. Tvrdou práci za tebe odmakal Frontpage. Vsadím nohu, že o významu poloviny kódu nemáš ani páru a jen kopíruješ - což je také znát, zkrátka 14-letý puberťák, co více čekat.

Teď k webu.

Pryč s tabulkovým layoutem jestli chceš vyvrátit mé první tvrzení viz výše.
Pryč se vstupní stránkou.
Pryč s obrázkovou grafikou, málem mi to vypálilo oči.
Umíš anglicky nebo česky? A nebo jako 14-letý neumíš ani jedno a plance se ti to všechno dohromady? K čemu ty "englishácké čechokravinky"? (Welcom, Guestbook, Old design ...)
Hitman
Profil
NaDr
1. Proč je na webu reklama?
2. Web je český, nebo anglický (home, welcom...)?
3. Vstupní stránku zruš.
Kód hodnotit nebudu, když jsi ho nedělal ty.
Joextr
Profil
Mistr

„je jediná možnost na "wz" hodit že chci reklamu na první stranu a na tu hodit ten vstupní obrázek“
Je to legální?

Je to legální. Právě proto, že to je legální, vzniká stránka navíc, která pak umožňuje to, aby byly ostatní stránky bez reklamy.
Railbot
Profil
Je to legální?
Se zákony to nemá nic společného, takže to legální je, ale také je to proti pravidlům WZ.cz.
J
Profil *
Pro upřesnění - citace z pravidel WZ:
"V případě, že si přejete mít na svých stránkách pouze jeden námi vkládaný reklamní banner, je podmínkou, aby byl umístěn na úvodní stránce nahoře.
Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3.
Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou."
Joextr
Profil
OT Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou. Tak jo, je to proti pravidlům.
Joextr
Profil
:D taky jsem to sem chtěl plácnout celý:D
NaDr
Profil
Jo ale jak se tam píše: tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Tak neporušuji, reklama je vložena na index.htm. Jinak ta dolejší mini reklamka od Google není vycentrovaná naschvál. Je to záměr, vcentrovaná nebo na kraji vypadá uplně votřesně. Jinak tím že se celkem orientuji v HTML a JS jsem nemyslel to že bych ho kompletně udělal nebo předělal, myslel jsem to že umím si v něm najít to co potřebuju změnit a celkem často to i opravyt podle toho jak chci, ještě jednou zdůraznujui často. Dik za krytiku.
SwimX
Profil
NaDr
Jo ale jak se tam píše: tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3
to ne, ale další část viz [#11] porušuješ

ale kontroluje to robot a většinou to nepozná

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0