Autor Zpráva
kelvin
Profil
Nedávno jsem vytvořil http://www.doom5.cz a zajímaly by mě reakce na vzhled a obecně na web. Funkčně to má být web určen pro komunitu okolo české Doom scény a přivádět nové lidi k Doomu.

Momentálně vím o jedné chybě, v galerii se trochu změní horní menu...

Díky za reakce.
vydrus
Profil
Vypadá to jako blogísek. Takhle správný web nemá vypadat.
DoubleThink
Profil *
Hodně divoký mix dost jedovatých barev. Některé levely dooma se sice tímto celkem vyznačují, ale na web bych to necpal - v tomto byl původní doom-web lepší.
kelvin
Profil
DoubleThink - Ok, barvy možná jsou trochu jedovaté, žlutou zkusím ztmavit, červenou více do ruda. Ale ten tmavý vzhled původního Doom-serveru mě už neskutečně omrzel. Díky za reakci, uvidíme.

Vydrus - tak on to je tak trochu blogísek ;).
Railbot
Profil
Doom není jen hra, Doom je životní styl
To jako že vezmeš motorovou pilu a vyjdeš řádit do ulic? :))

Doména pěkná. Za deset let možná bude aktuální. Z webu mám špatný dojem, texturama koresponduje s Doomem 1 a 2, ale dle názvu domény by se měl web zabývat spíše budoucností, takže kde je futuristický design s temnou atmosférou?
kelvin
Profil
Railbot - Ten slogan je trochu ulítlý, ale je strašně starý, víceméně historický, a pila je nejslabší zbraň ;).

Doména byla zvolena schválně jako provokující. Během následujících let bude shon okolo Doom 4, a pokud na tuto doménu někdo narazí, bude zvědavý a dostane se oklikou ke klasice - k Doom / Doom2 a jejich dnešním portům a scéně, o čemž web je. ;).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0