Autor Zpráva
kobi
Profil *
www.dbeckham.cz

Pokud vám ten člověk není sympatický, zdržte se názorů na jeho osobu, jde tu o stránky :-)
Joextr
Profil
- hlavička, dorazil
kletely
Profil
kobi

1) Počítadlo, čas, anketu a Statistiky webu daj preč
2) interné JavaScripty daj do externého súboru
3) Lucišek 2008 z "loga" daj preč
4) Zvaliduj
Tomasds
Profil
- Kód není nějak strašný, ale vypadá, jako bys neuměla css, třeba <span style="font-weight: bold">. Přitom ho používáš, tak tomu nějak moc nerozumím.
- Design je zastaralý, nemoderní. Těžko tomu vytknout něco konkrétního, prostě to vypadá jako pět let starý blogísek.
- Text se místy dost špatně čte. Třeba stránka http://www.dbeckham.cz/index.php?str=biografie-Davida-Beckhama od čtení vyloženě odrazuje. Mimochodem.. co na stránce Biografie a životopis D.B. dělá třeba věta "Po Beckhamově přímém kopu si vstřelil Carlos Gamarra vlastní gól"?

edit, abych to upřesnil: ta věta mně je srdečně jedno, chtěl jsem tím říct, že 80% té stránky je něco, co do životopisu nepatří.
Chuck
Profil
- Ale no tak. Beckham je přece fotbalista. Hlavička se hodí tak na stránky španělského herce v argentinských telenovelách.
- Hlavička není přes celou šířku stránek.
- Pole "úvod" v pravé liště je šílené.
- Vlastní hledání Google - input je příliš široký.
- Sbírka obsahů jak mraveniště.
- Nevhodně nastavený margin a padding při prvcích pravé lišty.
- Počítadlo je jaksi nepěkně odsazené - vystředit.
- Pravá lišta --> Jazyk language --> slovo Další --> písmeno "í" - když na něj najedu (FF3), tak se celý blok jazyků začne chovat opravdu nepěkně - neustále se mění polohování a bliká.
- V menu postrádám sémantiku - jsou to snad podnadpisy a tudíž by to mělo být značeno, jak se sluší a patří. A navíc by měly mít margin.
- Menu se mi celkově nelíbí, zvláště pak hover.
- Favicon se designově nepodobá stránkám.
- Aktuální čas v LA... si ze mě děláš srandu? Pryč!
- Design by to chtělo zmodernit. Před 8 lety možná, ale dnes už to nikoho nezaujme. Vezmi si hlavně širší škálu barev.
Lucišek
Profil *
Kobi zapomněl napsat, že nejsem žádný profesionál, ale někdo, kdo před třičtvrtě rokem neměl ještě vůbec potuchy, jak se webový stránky dělají. Nejsem ani žádnej grafik, dělala jsem všechno tak, jak nejlíp umím.
Každý má svůj názor a ten mu neberu, jen nevím, co někomu může vadit na anketě a počítadle (nevím, proč by tam nemohly být). A Beckham je sice fotbalista, ale v hlavičce snad můžu mít co chci ne? :-) Jsou to fan stránky Davida Beckhama obecně, nejde jen o fotbal.
Co se týče množství informací o Beckhamovi, jsou moje stránky jedny z nejobsáhlejších na celým netu a o to hlavně mi šlo. Ani na většině zahraničních webech, ani na oficiálním toho tolik není.
Jinak já mám počitadlo na středu (jak v mozille, tak v exploreru. Stejně tak pole jazyků, nic z toho co tu píšeš mi to ani v jednom prohlížeči nedělá.

Každopádně všem díky za jejich názor a jak už jsem řekla, nejsem žádný profesionál, pouze amatér. Tak to berte v potaz :-)
zatinka
Profil
Lucišek: že jsou stránky obsáhlé, to je jen dobře. Ale chtělo by to nějaké lepší členění textu. Např. jsem nakoukla do biografie a prakticky až na pár nadpisů je to jen jednolitý text, bez jakéhokoliv členění odstavců (lépe řečeno vynechání řádku), zvýraznění důležitých slov třeba tučně apod. Takhle to od čtení dost odrazuje, protože text je příliš dlouhý a neobsahuje nic, čeho by se oko "chytlo".

Ten modrý design na mě působí tak nějak neosobně, chladně a jakoby na Davida pršelo, spíš bych si představovala barvu trávy, v hlavičce barevnou fotku Davida třeba při zápase :-) (pokud je možno nějakou takovou získat - autorská práva).

Pravé menu na mě působí hrozně chaoticky, samé odkazy, ankety, reklamy... Podobně levé menu, obě jsou dost dlouhé, člověk se uroluje k smrti :-)

Já jsem taky amatér-začátečník, takže hodnotím pouze z pohledu potencionálního návštěvníka vzhled a použitelnost.
NaDr
Profil
To je blog, typický blog.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0