« 1 2
Autor Zpráva
sifik
Profil
yFang
1.) Klikací hlavička by nešla mám to jako velké pozadí
2.) Jestli myslíš mod_rewrite tak ten bohužel neumím, rád bych s tím něco udělal ale sám to nezvládnu
3.) Naučil jsem se to takhle blbě.....nejsem žádnej genius........vadíto když je to takhle ? :-)
yFang
Profil
sifik
1) Když dáš do div#sed odkaz široký 100% a vysoký 100%, tak to půjde. ;-)
3) Tak jako blbě to není, ale je to zbytečně dlouhé a ošklivě. Hlavně nechápu, proč má každá položka svůj seznam.
sifik
Profil
1) prosím upřesni to

a co na to říkají ostatní ?
Filo
Profil
ad velké pozadí
nápis akvaportal.cz
se jeví jako akvaportal.cy
bylo by dobré odstranit modrý filtr

sifik
Profil
Vadí to že je to tak velké?

Jinak prosím tě jak se odstraní modrý filtr ?
Filo
Profil
Vadí to že je to tak velké?
no šlo by ve spodní části zkrátit, když se tam již plochy opakují... mě šlo ale o něco jiného, viz [#4]
Jinak prosím tě jak se odstraní modrý filtr ?
že by retuší?
sifik
Profil
jsem úplně blbej vůbec ti nerozumím :D
Filo
Profil
V 1 ráno to je běžné:)
vložený obrázek by šel o 1/4 zespoda zkrátit (nikde se tato část nezobrazuje)
Filo
Profil

Odkaz
sifik
Profil
tjn :-)...... No podstatě nešel.........ve středu obrázku je udělaný přechod barev........

Jinak jak jsi tam udělal to "z" tak to je pěkný - prosím tě jakým si to udělal písmem ? a ten náhled od tebe je tak šedý tím že jsi odstranil modrý filtr ?
zatinka
Profil
sifik: asi si trochu nerozumíte. Filo má na mysli odstranit ten "modrý objekt" vpravo, filtr v akvárku. A to tak, že ho vyretušuješ nebo jednodušeji, obrázek ořízneš.
sifik
Profil
Jo aha.........Tak to jsem opravdu nepochopil........Jinak pokoušel jsem ho odstranit retuší, ale vůbec mi to nešlo...... Nahrál jsem to na web, můžete se podívat http://www.akvaportal.cz/
sifik
Profil
co myslíte je to tak špatné ?
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0