Autor Zpráva
hop.out
Profil *
Stránka zpravodajského projektu z menšího města Rájec-Jestřebí . www.rajec-tv.cz/
Mistr
Profil
hop.out
(1) Absence klikacího loga.
(2) Neustále totožný titulek okna (tag TITLE v části HEAD) je chybou.
(3) Proč jsou některé odkazy ve stránce http://www.rajec-tv.cz/?page_id=29 psané černou barvou a jiné modrou?
(4) Piš stránky jedním jazykem. Na česky psaném webu vynechej výrazy jako Pages či Comment.
(5) Obrázek

vpravo si skutečně zmenši, uvádíš-li jej na webu ve zmenšené podobě. Jednak tím zmenšíš jeho datovou velikost a jednak nebude tak osklivě rozpixelovaný.
hop.out
Profil *
1) logo klikací je, nicméně jsem právě zjistil, že to z nějákého nepochopitelného důvodu nefunguje v mozzile a v google chrome ... (podívám se na to)
2) já jsem to kvůli čemusi takhle udělal a už jsem to nevrátil zpět, pokusím se to spravit..
3) to byla chyba jenom v té jedné aktualitě, nevím, proč se to tak udělalo..
4) to je taky problém - šablona byla anglicky a když to chci měnit, tak mi to nebere diakritiku - i když jediná znakovka je tam UTF 8 - nevíte někdo co s tím (wordpress) ??
5) já je většinou dávám už v malé velikosti, tenhle banner jsem zkusil jinak, ale logicky menší jsou lepší.. :)

Díky za super konstruktivní kritiku!
Mistr
Profil
hop.out
Díky za super konstruktivní kritiku!
Nemáš zač. Já také děkuji.

nefunguje v mozzile
A já se na to právě skrz Mozillu Firefox díval.

nevíte někdo co s tím (wordpress)
Buď zkus položit dotaz ve zdejší specializované sekci diskuse nebo se podívej na českou podporu WordPressu.
hop.out
Profil *
Tak už by mělo být všechno, co psal "Mistr" opraveno... :)
*kromě posledního anglického slova "Pages", které jsem nikde v šabloně nemohl najít na přeložení.. :(
Kdo by našel ještě něco jiného, tak napište.. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0