Autor Zpráva
parks
Profil *
Dobrý den. Je ze stránek ucto.stylove.com dobře patrná nabídka? Jsou stránky dost přehledné a jednoduché. Za výtky k těmto i dalším děkuji.
Yuhů
Profil
ne, není dobře patrná. Vůbec není patrné poslání webu, protože stránka je de facto vzhůru nohama.

Ten obrázek, co je dole s nápisem "jazykové překlady a vedení účetní dokumentace" by měl být úplně nahoře. Horní šedivá lišta s odkazy podle mě patří pod klapku delete.
AMD
Profil
> Optimalizováno pro MSIE 5.0 a vyšší, rozlišení 800x600
Slušný ...

Na horní lištu s odkazy mám stejný názor jako Yuhů :)
parks
Profil *
Ano, rozumím. Horní lišta je reklamní (redirecting). Čisté zobrazení stránek bez reklam naleznete na uctarna.redir.cz
Noira
Profil *
Šmarja to je nějaká revoluce v "levém menu"? Oči mě vylítly až nahoru. To menu je pro návštěvníka zoufale matoucí. kamkoliv jinam!
Mistr
Profil
Je to takové nějaké mdlé. Osvěžil bych to více barvami. Ale zase ne, aby to bylo moc přebarvené...
Meleme
Profil
V menu bych určitě zvětšil písmo (špatně se čte) a taky bych ho hodil do jednoho řádku. Dvouřádkové menu se mi jeví jako dost nepřehledné. A myslím si, že není dobré, když je navigace nalepena přímo na horní okraj prohlížeče. Logo bych vrazil úplně vlevo nahoru a až pod něj bych dal tu navigaci.
Navíc ve spodní části obrazovky je dost prázdno.
A jeden detail/postřeh nakonec. Jak tam jsou ty tři odkazy "Detaily spolupráce - Způsob dodání - Kontakt" tak máte vedle toho tři malé čtverečky, které IMHO vypadají spíše jako checkbox...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0