Autor Zpráva
Venca V
Profil
Díky za názory na jednu zombie vytaženou z šuplíku a poslanou na plastiku, V.

http://navrhy.lehce.eu/mail/
kletely
Profil
Venca V
Nepáči sa mi to :( farba, spabý kontrast, šípky dolu....
Spaniard
Profil *
Ta plastika se celkem povedla, když jsem ji poprvé uviděl, okamžitě mi bylo jasné o jaký druh stánek se má jednat. Působí uceleným a striktním dojmem. Ale přecejen mám několik malých drobností.

1) hlavičku s logotypem a loginem bych posunul o několik pixelů (max. 5) a právě tak zvýšil logotyp, je na můj vkus příliš sploštělý
2) popisek u loginu ''vaše jméno'' zarovna v rámečku doprava
3) šipka podtrhávající nadpis ''StudenMail Vám přináší'' působí jako jediný grafický prvek nedodělaně, pohraj si s ní, určitě přijdeš na lepší variantu
4) Domnívám se že hvězda u položky menu ''registrace'' má tento okdaz zviditelnit a přitáhnout na něj pozornost, podle mého názoru však působí mezi ostatními položkami kýčovitě, zkus jenom malinko nápis rozzářit, třeba to bude stačit
5) odkazu ''celý článek'' si pozadím přisoudil stejnou důležitost jako ''přihlásit'', nebo ''zaregistovat'' ale takouvou jistě nemá...
6) btw, jaké články chceš umísťovat na stránky které mají sloužit jako emailová brána?
7) ''archiv článků'' je na tom obdobně jako bod 5
8) patička v podobě šesti zářících šipek je sice moc fajn, ale při nížším rolišení se budou šipky nešikovně osekávat...
Tomasds
Profil
- hlavní nadpis mi připadá odbytý. Porovnej to třeba s nadpisem Proč StudentMail? Ten jaksi zapadá, ten hlavní nadpis moc ne.
- pata se mně nelíbí ani trochu. Odkazy jsou málo kontrastní a ty šipky po stranách moc agresivní.
Jimmy Hayek
Profil
Venca V
Ty spermie dole jsou poněkud rozmazané...
NaDr
Profil
Co všichni tady máte s tim blbym kontrastem, mě se to čte dobře, dejte si tmavší jas. Jinak mě se to celkem líbí.
Měsíček
Profil
Kontrast obrazovky != Kontrast písma/pozadí stránky, milý NaDr.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0