Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím,
Prosím o posouzení nového vzhledu mého webu - http://cored.ocnivady.cz .
Starý vzhled je zde - http://ocnivady.cz .
Napište, který se Vám líbí více.
DJ Miky
Profil
Ten nový se mi líbí více.

~ Ten obrázek v hlavičce nesedí do pozadí (vlevo nahoře je vidět ten bílý čtverec na světle modrém pozadí). Mimo to mi připadá dole moc viditelně useknutý, skoro tam není vidět ten rámeček okolo hlavičky.
~ Chybí mi hovery u odkazů.
~ Vše, co se točí kolem očí.
~ Ty puntíky v titulku jsou u mě moc velké... Nešlo by tam dát něco menšího, jako pomlčka, menší puntík, vlnovka?
Tomasds
Profil
Původní verze se mně líbí víc. Ale vzhledem k tomu, že pro stálé návštěvníky je každá změna nepříjemná, nechal bych to jak to je.
oprav si obrázek .. zkušenosti s leserovými klinikamy
Ghosting
Profil
DJ Miky
Jo už to vidím. Já na to koukám na 22" monitoru, tak jsem to prvně neviděl.
Hover u odkazů nějaký dám, to už si nechám jako třšničku an dortu.
Puntíky tam nechám, vyhledávačům ej to si myslím že jedno.

Tomasds
oprav si obrázek .. zkušenosti s leserovými klinikamy
Jo opravím, díky za report chyby.
Mistr
Profil
Ghosting
(1) Z původní varianty bych se nezbavoval myšlenky s okem v hlavičce. Myslím, že tam patří více než rozjuchaná slečna.
(2) U svislého menu se mi v původní verzi zamlouvalo to výrazné označení jeho sekcí (Oční vady, Laserová korekce apod.). V nové je to všechno poměrně mdlou barvou.
(3) Osobně se mi nelíbí - a to u staré ani u nové verze - obrázek

Mám předně na mysli ten stín pod písmenky.
(4) Při najetí na políčka Přihlásit, Registrace apod. v záhlaví stránky se mi nezmění ukazovátko myši. Zůstává stále šipečkou.
(5) Popisek tlačítka vpravo Vyhledat bych pozměnil doplněním symbolu >>, aby vypadalo graficky podobně jak tlačítka vlevo.
(6) Text Články a novinky bych umístil vpravo do jedné úrovně s Domů.
(7) V nové variantě chybí patička. Ta je - jakkoliv, dle mého názoru, podivná - na původním webu přítomna.
ninja
Profil
Ghosting: v nove verzi stranek je leve menu a hledani mene vyrazne. To opravdu neni vhodne na techto strankach.
vydrus
Profil
Ghosting
Upravil bych TITLE. Kolečko ve funkci oddělovače se tam vůbec nehodí; definoval bych tam zaměření webu, keywords jako krátkozrakost, operace očí laserem ap. bych hodil na příslušné podstránky.
Ghosting
Profil
Mistr
1. Rozjuchanou slečnu asi opravdu vyhodím, a dám tam místo ni to očko. ;-)
2. Bravy zkusím upravit, přišlo mi to že stará verze působí moc agresivně.
3. Tohle moc neřeším, to je stejně jen dočasně.
4. Opravím.
5. -||-
6. Myslíš tu drobečkovou navigaci? Nevím jestli máš na mysli, abych ji dal nad menu.
7. Taktéž doupravím.

Děkuji za zhodnocení.

ninja
Popřemýšlím nad tím.

Taktéž děkuji.

vydrus
Tohle je nedostatek systému, s tím nic nenadělám. Ttitle se mi nechce měnit z důvodu indexace robotů, kolečko nechám.


Napotřetí děkuji.
NaDr
Profil
Rozhodně posun dopředu, ale u tý ženský v logu je bílí pozadí a zasahuje do tý modrý co je za tim, dal bych to do pruhlednýho pozadí tu ženskou, asi máš světlý moc monitor.
VENCA
Profil *
menu je hezčí... jinak nevim je to porad o tom samem ;-)
Mistr
Profil
Ghosting
6. Myslíš tu drobečkovou navigaci? Nevím jestli máš na mysli, abych ji dal nad menu.
Ano, měl jsem na mysli (pravděpodobně drobečkovou navigaci) Domů a její zarovnání do jednoho řádku s textem Články a novinky i s jeho RSS ikonou. Nemůžu se pořád zbavit dojmu, že ten text Články a novinky (+ ikona RSS) je tam jaksi plonkový, nějak nepatřičný, rušící. Ale možná je to jen můj osobní dojem.

Děkuji za zhodnocení.
Nemáš zač.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0