Autor Zpráva
Petr Nemec
Profil
Zdravím pánové,

koukněte prosím na stránky Živá hudba - cca band a zhodnoťte.
Design i trošku nějaký koment ke kódu.

Díky
Mistr
Profil
Petr Nemec
(1) Velmi nevýrazná navigace. První, co mne na stránkách upoutá, je prvorepublikový mikrofon a ikonky dole. Nějaké Rychlé navigace si vůbec nevšimnu.
(2) Poměrně mnoho překlepů - například na stránce http://www.ccaband.cz/osa.html (pokud nic nevidíš, označ si text, jako kdybys chtěl kopírovat, a hned vše uvidíš).
(3) Proč je na každé stránce v patičce tento text?
What the world says about cca and band
File uploaded by Go FTP FREE Software

(4) Postrádám přehled umělců tělesa spolu s jejich fotografiemi. Ne, netrvám na podrobných údajích o jejich zájmech podobných představením hráčů sportovních mužstev (tedy i s výčtem jejich oblíbených jídel, nápojů apod.).

Moderátor Mistr: Tomasds, děkuji za upozornění [#4]. :-)
Icedog
Profil
Petr Nemec

Souhlasim s Mistrem, rychlé navigace sem si hned nevšiml a docela dlouho mi trvalo přijít na to, že je v ní neco jiného než v horním menu.
Moc nechápu obrázek pod menu s očima co se mění, nevím jak souvisí s hudební skupinou
Tomasds
Profil
Petr Nemec
- nepřehledná navigace. Hlavní menu mi nějak nevýrazné nepřipadá, ale když pak klikám po položkách, tak jednak každému hned nedojde, že to pod "článkem" je podmenu, kromě toho se to menu mění, když do něj klikám a navíc poskakuje podle toho, co je nad ním. Velmi nepraktické.
- formulář na stránce Kontakt vyloženě odpuzuje. Jinak bych to rozložil, textareu zvětšil a tlačítko Vymazat zrušil.
- lightboxu chybí http://www.ccaband.cz/images/closelabel.gif

Mistr
Za mnoho přelepů děkuji ;-)
KoLi
Profil
Petr Nemec
1) Celá stránka je tmavá. Co s tim má společnýho světle zelený favicon?
2) Hover posouvá text doprava. Proč?
3) Není vhodný psát něco v češtině a něco v angličtině.
4) Také nechápu to oko pod nabídkou.
5) Doufám že je to jen beta verze. Bylo by vhodné dodržovat psaní velkých písmen na začátku věty a to všude.
6) Když se dostanu do kontaktů, bouchne mě do očí ta bíla barva. Nějak to nastyluj.
7) Nechápu, proč je ten mikrofon jenom na indexu.
Petr Nemec
Profil
Díky, díky, díky...

Tak ty oči, jsou oči zpěvaček... noty a podobné záležitosti se mi tam dávat skutečně nechce... s tou navigací je to asi fakt... sice si to nemyslím, ale moje oko už ani nemůže být zasvěcené.. navíc názory lidí co to vidí poprvé jsou pro mě velmi velmi důležité....

Ten text o ftp je bohužel od ftp programu, kterej jako jeden z mála podporuje všechny záležitosti, který potřebuju (SFTP + !kompaktibilita! nastavitelný tříčíselný port a pod).

Přehodnotím a upravím. Beta to není, se zlepšením kvality určitě bojovat budu, ale bohužel v tomhle případě nehraje skoro žádnou roli. Půjde především o umist´ování na vyhledávačích a u konkurenčních subjektů - zábavových kapel umist´ovaných na prvních místech google a seznam ta kvalita je vážně mizerná... ale kapela hraje jak o život.
NaDr
Profil
Mě se to celkem líbí, ale ruší to ty ikonky dole, něk bych je dal jinam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0