Autor Zpráva
Vikes
Profil
Zdravím, co říkáte na osobní stránky: horoputovani.ic.cz Co se týče designu, obsahu, navigace... Prostě co si o webu myslíte. Děkuji
Tomasds
Profil
Design není z nejmodernějších, ale v zásadě bych ho nějak překousl.
Víc mně vadí to, že nevím která bije. Je to web pro všechny, kdo lezou po kopcích a chtěli by se pochlubit tím kde byli?
Nebo je to web nějaké party, která se tím baví? Pokud ta druhá varianta, tak proč ta parta není nějak představena? A pokud je to záměr, tak jaký smysl vůbec má, že ten web je veřejný?
Vikes
Profil
Tomasds

Děkuji za reakci.
Spíše je to web party lidí. Takže představení dořeším.
DjDve
Profil
Hodil by se nějakej HOVER v menu ;-)
Mistr
Profil
Vikes
Doplním kolegy:
(1) Dávám k úvaze, zda by první položka levého menu nemohla mít (třeba na podstránkách) místo šipky vpravo šipku vzhůru. Jako takové osvěžení.
(2) Proč je ve výpisu novinek starší aktualita výš než novější? Obvykle to bývá naopak.
(3) Do stránek bych doplnil nadpisek. Dostanu se například na stránku a nevím, o čem je tam psáno.
(4) Ve stránce Plánované akce si aktualizuj hned vstupní text Na červen 2008 navrhuji.
(5) Tabulku dosažených vrcholů lze obohatit o fyzikální jednotky (v nichž je měřena výška hory) či o vlaječky států, na jejichž území se hora nachází. Ty vlaječky dávám opět jen k úvaze.
Vikes
Profil
Mistr

Děkuji za reakci.
I za nalezené chyby. Ta tabulka se mě zdá taky tak trošku chudá, ty vlaječky je dobrý nápad. A k bodu 2 a 3 - máte pravdu, opravím. S aktualizací mám trošku problém, stránky jsem stvořil tatovi, protože je nadšený horal. Na aktualizace je darebnej. Každopádně jsem radši když na stránkách je i neaktuální text namísto něco ve stylu under construction.
Vikes
Vikes
Profil
Ještě k bodu jedna. Ve volné chvilce bych upravil menu tak, aby směrník byl trošku natočený vůči ostatním a určoval o kterou stránku se jedná.
Vikes
Vikes
Profil
Hodil by se nějakej HOVER v menu ;-)

zdravím,
o hover efektu v menu jsem přemýšlel taky, jenže když vidím jak se pomaaaaalu na ic načítají obrázky, tak jsem možnost zavrhl.
Vikes
Vikes
Profil
Doplněna tabulka vrcholů o vlaječky, můžu říc že jí to dost oživilo. Dík za radu.
Dosažené vrcholy
Vikes
Mistr
Profil
Vikes
máte pravdu
Já tady lidem na diskuzi běžně tykám, tak doufám, že v tom není nějaký problém.

když vidím jak se pomaaaaalu na ic načítají obrázky, tak jsem možnost zavrhl
Možná by Ti pomohl Rychlý rollover bez načítání (je to tam i v češtině).

Doplněna tabulka vrcholů o vlaječky, můžu říc že jí to dost oživilo. Dík za radu.
Není zač.

Jen bych měl k těm vlaječkám ještě poznámky:
(1) Vím, že vlaječky nejsou ve stejném poměru - třeba rakouská má být 2:3, slovinská 1:2 (ale i 2:3 může být) - přesto bych zkusil udělat všechny vlajky ve stejné velikosti. Snad jedině z vlajky Švýcarska bych udělal čtvereček, nikoliv obdélník.
(2) V případě, kdy jsou pro jednu horu vlajky dvě vložil bych mezi ně slaboučkou mezeru, ať nejsou narovnané přímo na sobě.
Vikes
Profil
S těmi vlajkami souhlasím, mám je tedka všechny stejně kromě Švýcarské vlajky.
K tomu rolloveru: tato varianta je pěkná, do budoucna stránky tímto oživím.
Takže díky za rady Mistře.
hop.out
Profil *
A co fotogalerie? Osobně je mi dost nepříjemné vždy se vracet na seznam fotek, klidně zkus použít nějáký jednoduchý program, který vytvoří fotogalerii za Tebe.. Třeba XNview nebo UTGF (google :D) najdeš jich myslím spoustu.. bude to jednodušší jak pro prohlížení, tak pro tvorbu.. :)
Ať se pěkně leze..(teda horo-leze) ;)
Vikes
Profil
A co fotogalerie? Osobně je mi dost nepříjemné vždy se vracet na seznam fotek, klidně zkus použít nějáký jednoduchý program, který vytvoří fotogalerii za Tebe.. Třeba XNview nebo UTGF (google :D) najdeš jich myslím spoustu.. bude to jednodušší jak pro prohlížení, tak pro tvorbu.. :)
Ať se pěkně leze..(teda horo-leze) ;)

Fotogalerii tvořím jednoduchým scriptem, popisky k ní se načítají z externího texťáku. Možná jí časem trošku upravím.
Děkuji za reakci
hop.out
Profil *
JÁ JSEM TO MYSLEL, ABY SE LÉPE PROHLÍŽELY, ABY VYJELO OKNO, KDE BYCH JENOM PŘEKLIKÁVAL MEZI JEDNOTLIVÝMI FOTKAMI.. pardon Capslock :D:D protože je to nepříjemné, klinout na fotku, zpět, další fotka ... :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0