Autor Zpráva
Ondrej.Baar
Profil *
Dobry den, rad bych znal nazor cilove skupiny webu, tedy Vsech webmasteru, co by jste radi pridali, ci co Vam chybi.

Ocekavam konstruktivni kritiku a pripominky. Dekuji s pozdravem Ondrej Baar
Ondrej.Baar
Profil *
Jeste pridavam odkaz: http://tez.cz
vydrus
Profil
Ty odkazy s kotvami fakt nejsou dobrej nápad. Hrozně to dezorientuje.
Ondrej.Baar
Profil *
Dodavam, ze prosim spise zhodnoceni projektu jako takoveho, Probehlo uzivatelske testovani pouzitelnosti, takze tento ohled bych vypustil.

Dekuji za pripominku s kotvami.

Rad bych take zhodnoceni jednotlivych sekci na subdomenach.
Plaváček
Profil
Ondrej.Baar

Konkurence Webtrhu?

V IE6 to vypadá divně. Proč má banner.jpg víc jak 500kb? Je to nutné?

Typografie dostala na frak, poskakující horní navigace mi lezla na nervy a design v podstatě neexistuje.

Z pohledu webmastera a webdesignera:

Via subdomény: snažíš se konkurovat již zavedeným a úspěšným webům, ale nenabízíš žádnou přidanou hodnotu navíc a většina z těch, na které cílíš, tím pádem nebude mít důvod se u tebe registrovat.
KoLi
Profil
Ondrej.Baar
Ten hover je fakt špatnej. Nebylo by lepší použít zbarvení?
Ondrej.Baar
Profil *
To: Plavacek , diky za nazor. rozhodne bude dost veci, ktere nabidnu krom webtrhu a to predevsim moderovanou diskuzi o SEO, ve ktere nenecham zamerne lzi. Dale bude v ramci tez.cz bezplatna seo analyza, a dalsi veci. Nejde o kopii webtrhu ani zdaleka, snazim se pouzit reseni, ktere se pro dane veci hodi nejlepe. Uvodni domena, je pouze uvitaci stranka a smerovani na dalsi stranky.

Svym zpusobem je to konkurence webtrhu, ale myslim, ze jenom prospeje a umozni webmasterum lepsi propagaci, a pridane hodnoty s tim ouvisejicim. Dale si kladu za cil vymazat z trhu nepoctive seo profesionaly, kteri tezi z neinformovanosti zadavatelu. A celkove tak procistim trh se seo. Dobry seoanalytik jen vydela na zverejneni a osvete ... o tom jsem psal na Svem blogu.

DTW, registrace nepovazuji za uspech. Tim pro me bude vycisteni vod internetu, spokojeni BFU a informovani webmasteri.

KoLi: diky za nazor, jeste zvazim upravu, spise mi jde o zhodnoceni a dalsi napady...
NaDr
Profil
Mě se to nelíbí, barevná kombinace není zrovna nejlepší, písmo nahoře je až moc velký, a logo je též zbytečně velký, celkově rozvržení stránky mi nevyhovuje a trochu mi to připomíná nějaký blog. Toť je můj názor.
Ondrej.Baar
Profil *
Dekuji za nazor na grafiku, me jde jak rikam, spise o obsahovou cast. Uvodni stranka je pouze stranklkou uvadejici a vstupni proto jeji forma. Spise mi jde o subdomeny.
Spaniard
Profil *
Dekuji za nazor na grafiku, me jde jak rikam, spise o obsahovou cast. Uvodni stranka je pouze stranklkou uvadejici a vstupni proto jeji forma. Spise mi jde o subdomeny.

Jestliže jde skutečně o úvodní stránku, která má směrovat uživatele k dalším sekcím, měla by být náležitě reprezentativní. Zvaž tedy ještě promyšlení předchozích námětů. Co se týče té grafiky... stránka tohoto typu by si zasloužila důkladnější promyšlení
stepan
Profil
Fakt je, že ta úvodní stránka je hrozně velká, rozměrově i písmo a všechno. Na mém rozlišení 1280x960 už vůbec nevidím bílý nápis "Kam tedy dále" a kdybych omylem nepohnul kolečkem na myši, ani by mne nenapadlo, že tam dole ještě něco je.
Ondrej.Baar
Profil *
Diky moc za pripominky,. vsechny jsem si zapsal, a budu nad nimi jeste premyslet. Neni nad uzivatelske hodnoceni. Dekuji moc. a tesim se na dalsi pripominky.
ondrej.baar
Profil *
Tak logo jsem zmenikl, resp. jeho obrazkovou verzi jsem zavrhnul. Mate jeste nejaky napad?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0