Autor Zpráva
warezov
Profil
Zajímal by mě názor na moji poslední práci ..jkedná se o mou grafiku ,scripty stažené z netu...neujedná se o tamplatu...celý jsem to napsal v poznámkovým bloku
djdve
Profil *
Nevypadá to špatně ;-)... Ale stáhni si např. PsPad ;-) :-D (v Poznámkovém bloku, je to utrpení psát :-D)
kletely
Profil
http://www.nawebu.ic.cz

warezov
1) datum a čas preč
2) "*" daj preč z title
3) celé to je jeden velký obrázok
Nox
Profil
No...špatné...

(ne podle důležitosti)
1) Proč zažlutění písma? (a ještě přes javascript...)
2) Výchozí modré odkazy nejsou hezké a navíc na daném podkladu nejsou vidět
3) Odkazy v patičce vytékají ven (min. ve Chromu)...a proč jsou Timesama?
4) Absolutně není poznat, že je stránka o gastronomii - nezáživný, sterilný šedý design, navíc ještě strašně univerzální,
prostě se nevztahuje k ničemu...jsou tam nějací 2 lidi a nevím co s nima
5) Ikony z patičky pryč, datum a nesmyslné pruhy nahoře pryč
6) Ikony vlevo nahoře jsou moc namáčklé na sebe...jako jedny z mála barevně - proč jsou důležitější než zbytek stránky? (zvlášť nesmysl typu přidat do oblíbených)
7) Kód je strašný - jediný nadpis je h3, samé divy, tag font, žádné odstavce, inline styly...
warezov
Profil
děkuji Nox za kritiku...upravím co se dá...
warezov
Profil
už jsem sosl pspad
imploder
Profil
warezov
Nesouhlasí doména - když se firma jmenuje GASTRO-KOS, tak dává smysl mít gastro-kos.ic.cz a ne anonymní nawebu.ic.cz.
Nox
Profil
imploder
předpokládám, že se jedná o dočasnou doménu pro vývoj
Chuck
Profil
pěkné ale s chybami (text leze mimo svá pole a dokonce přes obrázky)
Mistr
Profil
warezov
Doplním postřehy kolegy Noxe:
(1) Velmi nepřehledné kontaktní údaje. K čemu uvádíš GPS lokalizaci. Tu bych, pokud ji teda chceš mermomocí uvést, zařadil až na v současné době neexistující stránku Kontaktujte nás.
(2) Místo výpisu O nás, kde jsou - při vší úctě - stejně jen tlachy typu, že firmu založil Pepa s Jozkou, když šli v podnapilém stavu po konzumaci nealkoholického piva a mléka, bych dal výpis oblastí, kterým se firma věnuje. Ty informace o Pepovi a Jozkovi zase "schovej" někam hlouběji do webu, nikoliv takhle na vstupní stránku.
(3) Jako prasárnu vnímám stránku Ceník. Co se mi to tam otevírá?
(4) Něco otevíráš v šedě zbarveném okně - stránka Produkty - něco zas v bíle podbarveném okně - stránka Mapa. Proč ty rozdíly?
(5) Nezamlouvá se mi ani to zařazení aktuální položky nad menu. Proč? Udělal bych to standardním způsobem.
(6) Jak již zmínili kolegové: z webu není poznat, že se jedná o firmu zabývající se gastronomií. A přitom je tam prostor pro nějaké hrnce, nějaké to ovoce, zeleninu a jídlo atp. Využít se dají i nějací číšníci atd. Stávající podoba dvou lidí, kteří se dívají do dáli jak úderníci na nějakém sousoší a kteří jsou spíš podobní Davidu Vršeckému s Terezou Kostkovou, nejsou úplně tím pravým. Navíc se dá web obohatit řadou barev...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0