Autor Zpráva
Mackiee
Profil
Vážení,
budu moc rád, když mi dáte nějaké "konstruktivní kritiky" webu www.Altai.cz . Web funguje vcelku dlouho (cca 3roky), vím že je psaný v tabulkách, ale neměl jsem trpělivost se učit ccs layaut, takže v tomto směru to zatím měnit nechci. Pokud by však měl někdo zájem se na tomto webu podílet, ať už aktivně nebo jakkoli jinak, ať se mi ozve na mejl dorianp@seznam.cz, možná je i finanční domluva. Díky :))
PeterBA
Profil
Môj najväčší probém bol zistiť: "O čom vlastne www stránky sú?"
Od začiatku mi nič nenapovedalo že ide o skupinu.
Noira
Profil *
1/ To zelené písmo v rámečku napravo skoro nejde přečíst. Nastav mu raději žlutou barvu a rozsvicování černě. nejlepší by ale bylo mít styl všech odkazů jednotný. Dělá to lepší dojem.
2/ proč je menu anglicky, když celé stránky jsou česky? nevidím důvod, proč nepsat raději "o nás" nebo "podporujeme". Když už chceš psát mermomocí anglicky, tak se říká "lyrics", rozhodně ne texts.
3/ To pozadí s vašim šedivý logem taky není terno. Buď ještě snížit kontrast nebo ho raději úplně vynechat a nastavit tam barvu. Bylo by třeba originální dát tam světle žlutou nebo zelenou. Používej méně barev a víc laď.
4/ Nechápu ten skript dole "dotknuto" (?) Nepíše se obyčejně "naposledy aktualizováno"?
flz
Profil
pozeral som si trochu ten web, tie farby sa troska biju, anglicke menu tam je zbytocne, ale ak chces mat to video (v sekcii download) ako intro, tak to sprav vo flashi, bude to mat pod 20kb (s hudbou max 100kb aj to mozno kecam)
Mackiee
Profil
Tak jo, trochu jsem to s tím anglickym menu přepískl. To byl nápad tohoto týdne, protože mě nebaví všechny aktualizace dublovat do dvou jazykovejch verzí, tak jsem si vymyslel, že to postupně zpřeházim do angličtiny. Teď už mi to tak šťastné nepříjde...:( Loga z pozadí jsem uz vyndal, uvidím co dal se dá dělat, děkuju!
Mackiee
Profil
Možná by to někoho zajímalo, kdo sem ještě zabrousí:

Udělal jsem ten design znovu, tentokráte jiz plně v ccs. Všechno je jinak a Altai je progresivní:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0