Autor Zpráva
Zdenek_K
Profil *
Dobrý den , prosím o zhodnocení webu http://mhd-plzen.cz ( nehodnoťte prosím obsah , hotova je asi pouze tak půlka rubrik ) .

Děkuji
joe
Profil
Stránka moc nežije barvama. Z celé stránky mě upoutá jen levá část, kde je barevná kombinace černá s oranžovou. Chtělo by to hodně oživit.
Stránka na první pohled tedy nezaujme, i když to je škoda. Na obsah sice moc nekoukám, ale vidim, že je tam toho poměrně dost.
Chuck
Profil
1) strašně moc rámečků - reklamní lišta --> šedý rám --> černé pozadí --> obsah
2) obrázek by chtělo barevně oživit, nebo najít lepší (jeho obsah je dobrý, ale fotka už horší)
3) stránky nempůsobí jako portál dopravy statutárního města... působí příliš amatérsky
4) zakomponování loga nevhodné
5) šipky nepěkné
6) menu nepěkné
7) menu - černé rámečky kolem položek (nekoordinované barvy)
8) odběr novinek škaredý, navíc s posuvníkem... ?
9) zvětšit horní padding reklamního banneru
10) dolní padding u diskuse... konec konců, co dělá diskuse v liště portálu mhd...

Celkově to na mě moc dobře nepůsobí, web má příliš rámečků a je příliš "zaprášený".

Inspiruj se: http://www.dpp.cz/
Antar
Profil *
Inspirovat se v tomto případě oficiálním webem pražského DP není to pravé (ostatně nevím, co je na tom webu tak světoborného, kromě toho, že ten celý grafický návrh pro DP Praha stál údajně 60 miliónů Kč...)
Web http://mhd-plzen.cz rozhodně není "portál dopravy stratutárního města", ale zcela určitě web šotoušů - nadšenců do MHD. Takže je to vlastně taková plzeňská obdoba třeba http://www.prazsketramvaje.cz/
Mě se to docela líbí, možná je to trochu tmavé, ale jde to. A ty minidiskuse na hlavní straně jsou na šotoušských stránkách dost běžnou záležitostí, umožňují totiž rychlé bezprosřední sdělení různých momentek a zajímavostí z provozu.
los tramnajos
Profil *
Zdenek_K : no hruza ten web.
vista
Profil *
Potvrzuji, web je příliš přeplácaný, hlavní fotka, která je na webu dělá dojem, že máte tak 2MP fotoaparáty (strašný). Další- styl menu- chtělo by to předělat.. web je strašně tmavý, působí nepříjemným dojmem. Na hlavní stránce ty nejaktuálnější fotky- hrůza, je jich zde moc, stačí 2-3, poté to působí neohrabaně, přeplácaně. Reklama dole na webu- je to hezký jí tam mít, ale další zbytečná věc. Odběr novinek- k čemu. ty oranžové čtverečky a šipky- hrůza, chce to decentnější barvu. Prostě web je ošklivý, hlavně vzhled, bohužel..
Jabkos
Profil *
Vůbec se mi nelíbí vzhled a jak už psal kolega vista je tam moc fotek a celé se mi to zdá přeplácané,nejhorší je vzhled a barvy,já být vámi tak to celé předělám nebo zruším.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0