Autor Zpráva
Klára
Profil *
Ráda bych požádala o zhodnocení stránek www.aplikace-batika.net. Dělala jsem je pro mojí maminku k svátku a pokud nepočítám pokusné osobní stránky, jedná se teprve o můjí druhou práci.
Teď už vím, že by bylo lepší je dělat v CSS a taky to tak příště bude. Teď by mě zajímalo především to, zda je navigace přehledná, obrázky snesitelně velké a jak to vypadá v různých prohlížečích při růyném rozlišení (pracuji ve FF a občas kontroluji v MSIE). Budu také ráda, pokud mi řeknete pár slov ke grafice webu.
Noira
Profil *
Mám pocit, že chybí zadání velikostí obrázků nebo tabulky, protože to při nahrávání nepříjemně cuká.

Hezké stránky, ale tohle je činí nepřívětivými. Zadej všem obrázkům velikost, Kláro. Většina editorů to mívá přímo ve volbách při vkládání obrázku.
Klára
Profil *
Díky, netušila jsem, že to cukání lze takto odstranit - nepoužívám editor, ale píšu rovnou. Tak se do toho večer pustím.
Noira
Profil *
Ok:-)
Falco
Profil
aplikace.batikaseznam.cz
Proč ten znak zavináče? Více by se mně líbil normální text.
Jinak by to chtělo upravit ten nadpis PAVLA PAROLKOVÁ (snad dát na střed) a ty ostatní odkazy bych dal taky na střed.
Klára
Profil *
Zavináč: no, slyšela jsem, že pokud je někde napsaná emailová adresa, najdou jí roboti a posílají na ní spam. Nevím, jestli je to pravda, ale mám dvě adresy, jednu jsem nikdy nikde na webu neuvedla a taky se tam spam ani neukázal.
Ten nadpis Pavla Parolková se mi tak zdá docela ucházející, ale s odkazy máš pravdu, takhle jsou lepší. Totéž jsem zkusila s horními odkazy v "nabídka" - i to je asi estetičtější.
Klára
Profil *
A doprčic, tak teď jsem to horní menu celé rozhodila, chvilku potrvá, než ho zase dám dopořádku, takže se omlouvám těm, kdo by si to chtěli prohlídnout.
Klára
Profil *
Už je to dobrý, funguje to.
AMD
Profil
Falco
aplikace.batikaseznam.cz
Proč ten znak zavináče? Více by se mně líbil normální text.

Spam - jak už ti Klára psala

Jinak si myslím, že to je celke slušný, ale jak říká Noira, doplň velikosti obrázků :)
Klára
Profil *
Noira a AMD
Velikost obrázků už je všude zadaná.
AMD
Profil
Klára
Taky už je to mnohem lepší :)
DZer
Profil
líbí se mi to rozpoložení,možná jen trošku vylepšit grafiku v menu stačilo by klidně textově(nedávat to podtržený a tučný ale italic,možná zmněnit fonty na Georgia(vel.pisma 18px-max),první pismeno velké a mohlo by mít jinou barvu než ostatní-třeba #FFCCB1)
Klára
Profil *
Font možná změním, ještě to vyzkouším, ale podtržení u odkazů nechávám schválně - na tyhle stránky asi přijdou i lidi, co se na webu moc nevyskytují a tak je nechci mást.
DZer
Profil
jo to můžeš nechat ale vyskoušej ty moje další rady ja sem to skoušel ve fireworku jak to bude vypadat než sem to napsal a myslim že docela líp než to je teď
kohout
Profil *
zkus dát do tý nabídky hoover efekt, něco jako tady: http://www.jimbouder.org/index.html že by se při najetí na položku čtvereček mírně přebarvil..
Anonymní
Profil *
[bDzer][/b] a Kohout
No já jsem na CSS koukala poprvé včera, tak to asi tak rychle nepujde, nejdřív se to musím naučit (hoover). Takže díky za rady, až to předělám, znovu se ozvu.
Klára
Profil *
Ten anonym co ani neumí psát tučně jsem já :-)
uplne jinej martin
Profil
No já jsem na CSS koukala poprvé včera, tak to asi tak rychle nepujde, nejdřív se to musím naučit (hoover). Takže díky za rady, až to předělám, znovu se ozvu.
a kdybys to někde hledala tak hoover se píše normálně hover ale to jenom pro pořádek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0