Autor Zpráva
kakin
Profil
Porovnejte prosím weby: http://www.sportprotebe.cz/ a http://www.vrata-trido.cz/.
Který z nich mám prihlásti do soutěže?
joe
Profil
Ani jeden se mi nelíbí natolik, abych ho hlásil do nějaké soutěže. A když už bych si měl vybrat, tak raději ten sport. Graficky vypadá lépe i když je dost přeplácaný.
KGW
Profil
Jsem pro sport, ty vrata jsou takovy divný.
blizz.boz
Profil *
mne sa paci ten sport, ale tie farby su strasne kriklave
silverback
Profil
Mě se zase líbí ta vrata víc než sport - jsou ucelenější - obě stránky obecně ale patří k pokročilejším, takže ti přeju pěkné umístění v soutěží.
grimword
Profil
do jaké soutěže? to mě taky zajímá :)
svadla
Profil
vrata jsou hezci kdyz si odmyslim flash, jinak asi sport, ale je to preplacene, jak uz bylo receno
kletely
Profil
kakin
Ani jedno.
Chuck
Profil
Oboje je pěkný.
Sport je sice moc přeplácanej, ale vrata jsou moc malý na to, aby vyhrály soutěž... Takže nevím.

No a do jaké soutěže?
Ladislav Gobel
Profil *
Vrata TRIDO nebo LOMAX. Častá otázka potencionálních zakazníků. Podívejme se jaká je praxe. V Rapotíně u Šumperka je krásná ukázka kvality obou firem. V ulici Na Soutoku jsou řadové domy. Jedná se o stejné garáže, výška 200 cm, šířka 250 cm. Na jednom domě pracovala firma LOMAX. Firma LOMAX namontovala čtyři stejné sekce, šíře 50 cm. Tak tady pracovali profesionálové, pěkná práce - gratulujeme. Na druhém domě pracovala firma TRIDO. Místo, aby namontovali čtyři 50 cm sekce na celkovou výšku 200 cm, namontovali tři sekce 50 cm a jednu sekci 60 cm. Ale toto je výška už 210 cm. Co s tím? Ořezali spodní a horní část, aby se dostali na 200 cm. PASKVIL. Lze se domnívat, že neměli dostatek materiálu a improvizovali. V každém případě tady pracovali amatéři. Firma TRIDO se musí ještě hodně učit. Učit se od profesionálů. Profesionálové - to je firma LOMAX
tiso
Profil
Ladislav Gobel: od toho tu táto diskusia nie je... mmm
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ladislava Gobla:
Fascinující. Teď nevím, od které z firem TRIDO, LOMAX nebo PASKVIL bych si měl nechat vyrobit vrata.
radas
Profil *
takže až budu chtit vrata tak se určitě neobratim na firmu LOMAX protože pomlouva svoji konkurenci na foru o tvorbě webu:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0