Autor Zpráva
Kubista
Profil
Zdravím,

prosím o zhodnocení stránek web.kubakista.cz/, děkuji.
Mistr
Profil
Kubista
(1) Prve jsem se domníval, že položky v hlavičce - novostavby / rekonstrukce / demolice - jsou odkazy na stránky, na nichž je o té stavební činnosti uvedeno více informací.
(2) Trošku mi ten titulek připomíná Cimrmanovu stavební firmu Zakoupil & Zbořil, jimž Cimrman krokoval parcelu. Ale Ty stejně asi nemáš možnost s ním něco dělat, co?
(3) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Jen tím mateš uživatele.
(4) Ve stránce Kontakt má formulář téměř neviditelné obrysy. To je záměr? Formulář ani tlačítko nemusí starší či hůře vidící uživatelé webu vůbec rozpoznat.
(5) Proč je ve stránce Ceník uveden nadpis tabulky tak titěrným písmem? Je tam něco, co by si neměl běžný člověk přečíst?
keeehi
Profil
Kubista
Proč stránky kontakt a ceník jsou protaženy tak dolů prázdnými znaky, aby se mi tam musel zobrazit posuvník, i když by tam vlastné ani nemusel být? Potom, když se na některých stránkách zobrazí a na jiných ne, skáčou stránky o kus doprava a doleva
Chuck
Profil
keeehi
Proč stránky kontakt a ceník jsou protaženy tak dolů prázdnými znaky, aby se mi tam musel zobrazit posuvník, i když by tam vlastné ani nemusel být?
cože??? myslíš jako ten světlý (velmi světlý) pudorisní nákres?
Kubista
Profil
Mistr
(1),(2) - s tím nic neudělám
(3) - podtržení zrušeno
(4), (5) - je to lepší? :-)


keeehi
Mno, jak píše Chuck, ono je tam pozadí a podle tvé reakce asi není vidět...
Mistr
Profil
Kubista
ad 3)
Děkuji.

ad 4)
Ano, je to již lepší.

ad 5)
Ano, je to již lepší.

Jen bych osobně zkusil ten vycentrovaný řádek vysázet kurzívou. Jak to bude vypadat? Nebo vložit větší (vertikální) mezery. A nebo to všechno orámovat? Dávám Ti jen tipy, zvaž, co bude optimální.

ono je tam pozadí a podle tvé reakce asi není vidět...
Toho ujíždění, jaké zde zmiňoval kolega keeehi jsem si všiml. Té téměř neviditelné kresby též. Musí tam být? :)
KinG
Profil *
Všechno už tu asi padlo, ale ještě by možná chtělo napsat malou nápovědu k tomuto (bez ZTI, UT, elektro a VZT). - nad tabulkou ceník.
Znalí pochopí o co jde, ale běžný uživatel, který nemá o projekci nejmenší tušení z toho nepochopí nic, tudíž nebude vědět, za co všechno zaplatí :)
Kubista
Profil
Mistr
Na ten vycentrovaný řádek jsem zkoušel kurzívu, orámování i ty mezery, ale nakonec jsem zvolil kapitálky, co ty na to? :-)
Co se týká té "neviditelné kresby", tak na to se zeptám.

Každopádně díky moc za rady :-)

KinG
Díky, to není špatný nápad :-)
Joextr
Profil
Mně se to líbí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0