Autor Zpráva
VENCA
Profil *
Ahoj, poprosil bych kritiku na design Díky..

http://www.grafikpro.cz/ref/tzh.png
regy
Profil
JE to docela pěkné. nejsel úplnej profík, ale tohle se mi až na nějaký maliký detaily líbí. možná, že někdo na něco příjde ;-).
grimword
Profil
menu je zbytečně široké, jeho šířku bych přenechal obsahu a adsense, jinak se mi to dost libí
comfy
Profil *
VENCA
Nelíbí se mi to převrácené Я - než jsem to rozluštil, myslel jsem, že je to S,... TORSENTY? Aha, torrenty... zkus to trochu upravit, ať je vidět i nožička toho převráceného Я ;)
Joextr
Profil
comfy: Jo tak to má být převrácené R, já pořád že je to třeba v jiné abecedě nebo ten symbol najdu i jinde.:)
VENCA
Profil *
ještě nějaké názory?
joe
Profil
To červené převrácené R je hrozné. Celkově ten nadpis nahoře by to chtělo víc zaostřit.
Udělal bych přiměřeně zakulacený box pro hledání, odebral tu ikonku z Eclipsu a tlačítko pro hledání bych umístil vpravo.
V obsahu možná větší okraj od obrázků - vpravo a dole a ten tmavší boxík, kde je umístěno počet komentářů a odkaz na ně se mi zdá moc vysoký.
A co si ještě neodpustim je levé menu, šipky jsou hrozné - jak ty velké, tak ty malé víc dole :-) Proč je oddělovač v menu zelený? Kdyby to bylo ve stejném odstínu jako to menu, bylo by to daleko lepší, takhle to tam vůbec nepasuje.
Teď mě napadlo co ještě udělat zakulacené pozadí pod nadpisem? Všechno je kulaté a najednou ostré.

Jinak je to povedené, pěkné barvy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0