Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu na firemní prezentaci

Předem díky
ninja
Profil
Ivet: Velmi podarene. Zvlaste pokud by obrazek pod logem byl flash s nenasilnou animaci.
charlie22
Profil *
..jo, prijemny, moderni vzhled, moje gusto
KinG
Profil *
Moc pěkné :) Konečně po dlouhé době dobře odvedená práce. Jen na můj vkus, možná bych o trochu zmenšil písmo ve footeru :) Připadá mi celkem velké, jinak supr..
KGW
Profil
Velmi pěkné, snad jen ty ikonky vpravo nahoře zvětšit
Tomasds
Profil
Jako celek se mi to líbí. Jen dva detaily:
- zubaté logo, navíc pravý okraj je ostrý a levý měkký.
- ty spodní fotky .. ta prostřední snad, ale ty dvě krajní připomínají socrealistické letáky, ta pravá navíc působí (její levý dolní roh) jako špatně ořezaná.
Ivet
Profil
Díky moc za kritiku.

ninja
flash v zadání nebyl, pro mě naštěstí :)

KinG
velikost písma v patičce příp. ještě zmenším v kódu

KGW
ikonky vpravo nahoře jsou opravdu "jen navíc"

Tomasds
logo - přepracováno
dolní bannery - fotky lepší zatím nejsou, budou ještě dodány
joe
Profil
Celkem pěkný návrh co tu vidím, po dlouhé době.

Na první pohled velmi pěkné, když se ale zakoukám na web víc, pak mi tam pár věci nesedí. Začnu detailama.

Vpravo nahoře, ty ikony a vlajky pod nimi mají stín, který mi tam nesedí.
Pravému boxu dole se žlutým textem "Pyrolýza" je vidět stín a ostatním ne.
V patičce jsou navíc ty oddělovače na začátku každé řádky - |

A teď větší detaily, kterých jsem si všiml za chvíli co jsem na to koukal.

Ten obrázek pod vlajkami lítá, má moc stínu.
Tu zář bych udělal více doztracena - především nahoře.
Začal mi tam vadit ten čtverečkovaný pattern.
Ten vlektorový obrázek vlevo je pěkný, ale je potřeba tam dávat tu kolejnici vpravo, navíc s tím wireframem? To se mi tam už nějak nezdá, spíš je to tam navíc, ale chápu, že by tam pak bylo volné místo :-)

Nevím jestli jsem něčím pomohl, ale chtěl jsem k pěknému návrhu po delší době napsat trošku víc :-)
Mistr
Profil
Ivet
V patičce asi má být (c) 2009, ne?
joe
Profil
Mistr
Tak to je opravdu důležitá poznámka...
Moderátor Mistr: Když jsme u toho, ještě mi dlužíš odpověď na otázku v jiném tématu.
panhuhu
Profil
Z mého pohledu velmi zdařilé. Jsem zvědavý i na podstránky.

joe
Vpravo nahoře, ty ikony a vlajky pod nimi mají stín, který mi tam nesedí.
Ten obrázek pod vlajkami lítá, má moc stínu.
Nejdřív jsem si myslel, že to vadí pouze mně. Ale když už nejsem sám, tak se pod to i podepíšu. Rozhodně bych ty stíny krotil.

Dle mého názoru by si logo zasloužilo více prostoru kolem sebe ( horní a dolní okraj). Písmo v patičce by mohlo být menší.
joe
Profil
Mistr
Odpovězeno :)

Máš vždycky celkem konstruktivní kritiku webu, ale tohle mě docela dostalo. Je to přece jen návrh, takže i kdyby tam bylo 2054 je to je jedno, ne?

panhuhu
S velikostí okrajů okolo loga taky souhlasím. Koukal jsem na to v dobu, kdy už jsem pomalu nic neviděl (navíc před zkouškou). Ty stíny tam jsou fakt nepřirozené a nemam rád stránky, kde to je se stíny přehnané. Tady je to použité jen na malých detailech, ale je vidět, že i tohle mi vadí a nejenom mně :)
VENCA
Profil *
hezké a příjemné ;-)
Mistr
Profil
joe
Odpovězeno
Děkuji. Obával jsem se, zda jsem tam neudělal nějakou chybu.

Máš vždycky celkem konstruktivní kritiku webu
Děkuji.

Je to přece jen návrh, takže i kdyby tam bylo 2054 je to je jedno, ne?
Pokud by tam bylo třeba Tebou zmíněných 2054, tak by si toho zřejmě kodér všiml. Avšak loňského roku, je-li ten letošní teprve tak mlád (konec ledna) by si všimnout nemusel. Ať tak či onak, domnívám se, že bychom měli tuto naši diskusi v tomto tématu ukončit, abychom zbytečně neodváděli pozornost od zde řešeného tématu. Pokud máš ještě k "naší" diskuzi něco, jak se říká, na srdci, napiš mi na ICQ či mail. Díky.

Ivet
Jen tak pro zajímavost, co bude klikacím logem? To malé logo společnosti ARROW LINE nebo ta mašinka pod ním (či dokonce celý proužek s mašinkou)?

A co logo

bude klikací a povede na certifikát udělený danou společností?
cejn
Profil *
moderní decentní vzhled + pěkná ilustrace v hlavičce .. super !!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0