Autor Zpráva
coe
Profil *
Co říkáte na můj novej web ?

www.in-skype.cz

Dík za kritiku :) potřebuju to nějak zdokonalit
Mistr
Profil
coe
(1) Chválím klikací logo.
(2) Proč první odkaz v textu stránky vede sám na sebe, tedy na tutéž stránku, na níž se právě nacházím?
(3) Úvodní stránce bych dal vhodnější nadpisek, než je stávající SEO úprava Skype, Skype download, Skype ke stažení.
(4) Nikde jsem na stránkách nenašel návod, jak se do systému Skype zaregistrovat. Co je potřeba k využívání výhod Skype? Rozepiš se o tom.
(5) Obrázek

není odkazem, jakkoli jím asi být má, že?
(6) Stránku Download m§žeš obohatit logy jednotlivých operačních systémů. Poslouží to k lepší orientaci i tím oživíš celou stránku.
(7) Odkazy se nedoporučují psát ve formě slůvka Zde. Viz http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#odkazy
coe
Profil *
2) nevím
4) zaregistruje se tam snad i "debil" ... je to primitvní
5) ještě to tam není ... bude

jinak dík za rady :-)
Tomasds
Profil
Na to, jak málo je tam textu, tam máš spoustu chyb. Třeba věta
Pro některé uživatelé, kteří neovládají Anglický jazyk to nemusí být jednoduché, a proto nabízím možné dohodnutí koupě SkypeOut kreditu přez mě, vy mi pošlete částku na Bankovní účet a já Vám pošlu kredit na Skype.
určitě nepůsobí tak, že bych ti bez váhání svěřil peníze.

V patě máš pár položek, které jsou asi zamýšleny jako odkazy, ale nemíří nikam.
Pata je od obsahu (v poslední opeře) oddělena asi 20px mezerou. Nevím jestli je to záměr, ale líp by to vypadalo bez ní.

<meta name="description" content="Web o qip, Download qip 8080, Infium, �e�tiny, skiny, n�vody, tipy a triky">
<meta name="keywords" content="QIP,ICQ,qipcko,qipuj,n�vody,rady, typy a triky,download qip, zdarma qip, qip 8080, qip Infium, �e�tia pro qip">
?? určitě to takhle chceš?
coe
Profil *
Tomasds
dík s tím textem si teda ještě pohraju, s tou patou o tom nevím podívám se na to dík operu nepoužívám...

určitě nechci... jenom wordpress zase blbne : ( mám vlastní nakódovanou šablonu pro WS a tohle dělá blbosti nevím proč :(
charlie22
Profil *
jen by mě zajímalo, kčemu jsou takové stránky dobrém když obsahově nepřináší nic nového, co se můžu dozvědět na oficiální stránce
coe
Profil *
charlie22

každý neovládá angličtinu jako ty ... jenom titulní stránka je v CZ a to je tam jenom 7vět...
Bubák
Profil
IE nezobrazí favicon, protože favicon je ve formátu PNG.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0