Autor Zpráva
kliker
Dobrý den,
po dlouhé době jsem zase něco udělal, zajímal by mě Váš názor.

Děkuji

Zatím v testu na ic
Tomasds
Vypadá to čistě, pěkně.

Jen detaily:
na stránce historie-spolecnosti.php je pár ikon "+" a přejetí myši rozbaluje detaily. To jednak nikdo nepochopí a druhak to v opeře trochu divočí.
trochu bych zvýšil horní margin h2. Na úvodní stránce se "Aktuálně v KMCZ" hodně lepí na horní odstavec.
kliker
Tomasds

Díky, je pravda, že jsem to v Opeře netestoval.

bych zvýšil horní margin h2 - udělám

Děkuji.
Smokie
Neni to vubec spatne jenom mi tam vadi ten cerny header.
zatinka
Ve Firefoxu 3 se mi horní menu zobrazuje přesně ve středu té bílé čáry pod headerem, takže vypadá jako přeškrtnuté a navíc se tak po najetí myší půlka odkazu ztratí v černém headeru.

Ostatně viz .
kliker
zatinka

Jo, to dělá ta ic lišta, někdy tam je a někdy ne :-(, když tam je tak jí musí header uvolnit několik hornich px a když tam není, tak si to místo zabere. To neřeším, protože v ic to mám jenom na ukázku. Stačí to refreshnout a lišta tam skočí.
kliker
Smokie

Hmm, ale kdybych to udělal tou vínově červenou, tak by moc převládala. Udělám pokus. Děkuji.
kletely
kliker
Nepačí sa mi hlavička a pätička po grafickej stránke.
Validni Xhtml podle standardu W3C | Validni CSS podle standardu W3C -> vieš koho to tak zaujíma?
kliker
kletely
Nepačí sa mi hlavička a pätička po grafickej stránke. To že se Ti to nepčí beru, ale pro mě je důležité jak by jsi to udělal Ty a pak bych například uvažoval o změně.

Vieš koho to tak zaujíma? - Přání klienta!!! Chce to!!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: