Autor Zpráva
tronda
Profil
už rok mám stejné stránky (nebyl čas) a chci je trochu oživit, co by jste mi doporučili. www.izolateri.cz
ninja
Profil
Primarne obsah.
kliker
Profil
tronda

Foto těch pánů je brutální, proč ta komprimace?
kletely
Profil
tronda

- Priestor pod fotkou je tam na nič.
- V menu by som pridal na začiatok položky velké písmeno.
- title by sa mohlo meniť
- Slovíčko index nikomu nič nepovie
- na podstránke foto by som odstránil posuvníky
vydrus
Profil
tronda
Na firemním webu by neměla být reklama.
Měsíček
Profil
Reaguji na vydruse:

"Na firemním webu by neměla být reklama."

Pročpak?
tronda
Profil
reklama zaplatí roční poplatky, tak proč ne.
vydrus
Profil
Měsíček
Pročpak?

Vypadá to divně, asi jako kdyby byl tenhle web na hostingu typu estranky.cz apod.
ninja
Profil
Měsíček
„Pročpak?“

Do prodejny si take nedate plakat konkurence, i kdyz by to zaplatilo najem.

Jedine relevantni odkazy, ktere se tam mohou objevit a pripadne generovat zisk, je prima nebo neprima konkurence. Tim prijdete o jiste procento zakazek, coz par centu z prokliku asi tezko vynahradi.

A pokud "izolateri" nedokazi sehnat litr rocne na hosting, tak je to opravdu spatne.
tronda
Profil
tak se nám to zmrsklo na otázku reklama nebo bez.
muco
Profil *
si myslim ze by si mohol zmenit text zarovnat ho na lavo... lebo takto tam su velke medzery..
joe
Profil
Změnit asi nic, chtělo by je to celé předělat.

Není vidět aktivní stránka v horním menu.
Fotky vyndat z rámu.
Na úvodní stránce nějak vylepšit fotku pod textem "mPVC", vlevo dole vypadá jakoby okousnutá, není vidět ten bílý roh.
Možná přidat nějakou barvu - třeba červenou pro oživení.

Reklama nevadí, jen by mohla být v hezčích barvách, myslím že to jde u Google Adsense nastavit.
Petr Nemec
Profil
Jednak odstranit prvky, které zůstali z templatu, který jsi použil... to určitě... text "Copyright statement goes here. All rights reserved" vážně nepůsobí důvěryhodně. Asi bych se do toho pustil znova. Dej tomu klasickou hlavičku s logem, textovým nebo grafickým menu (dropdown je podle mě super volba) a pod toho hezky obsah. Určitě přidej o hodně víc obsahu (artiklů). Vycházej ze zásady jednoduchost pro uživatele, čistý grafický design, bohatost informací a hlavně vše necht´ podléhá seo.

Koukal jsem na google a na slůvko izolatéři jsi třetí na první stránce, to je sice hezký výsledek, ale myslím, že klíčová slova, resp fráze, které by jsi měl řešit jsou "izolace staveb", "stavební izolace" a pod... myslím, že slovo izolatéři není uplně ideální asociací k firmě co dělá stavební izolace.

Podle mě to musí fungovat takhle, musí tě najít když hledají tvůj obor, a až na Tebe kliknou tak nesmí podle vzhledu, rozsahu a obsahu ani na vteřinu zapochybovat o tom, že jsou na správném místě. Tak funguje dobrá internetová prezentace.

Hodně zdaru
Mistr
Profil
tronda
tak se nám to zmrsklo na otázku reklama nebo bez.
Zcela určitě bez reklamy. Nejpádnější důvod zde uvedl kolega ninja ve svém příspěvku [#9].

Na web rozhodně doplň kontaktní údaje. Stávající telefonní čísla a e-maily jsou naprosto nedostatečné. Postrádám adresy, IČ, DIČ. A adresy konkrétní. Ne jen nějaké P. O. Boxy apod. Taktéž chybí údaj o regionu, v němž působíte. Jste ochotni udělat izolaci v Českých Budějovicích, v Liberci, Ostravě i Znojmě?

Též vyměň obrázek vlevo. To je tak obrázek vhodný na stránky společnosti Skanska, nikoliv izolatérů. Představoval bych si tam nějaké pohledy na izolovanou střechu či stěnu apod.
tronda
Profil
tak jsem odstranil pozůstatky z templatu a v menu jsem dal na začátku velké písmena. Kontakty stačí proč tam psát IČO a DIČ. Jinak realizace děláme po celé ČR tak není důvod psát ragion.
Bubák
Profil
proč tam psát IČO a DIČ.
Zvýší to vaši důvěřyhodnost.

realizace děláme po celé ČR tak není důvod psát ragion
Tím se můžete pochlubit, třebas na úvodní stránce.
tronda
Profil
na úvodní staně tato informace je
Mistr
Profil
tronda
na úvodní staně tato informace je
Skutečně, pokud tedy myslíš tu lokalizaci zakázek (Realizace provádíme po celém území ČR.), avšak je to tam neuvěřitelně umě skryto...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0