Autor Zpráva
mirous
Profil
Prosím, zhodnoťte můj výtvor

http://www.azalka.com/zakazkove-siti/

Jsou to mé druhé stránky, které jsem právě předělal. Pro borce, kteří tvoří web takřka profesionálně jen dodávám, že jsem je vytvářel pomocí editoru mozilly a dalo by se říct tzv. na koleně.
AMD
Profil
~ divný písmo
~ tabulkový layout

<small><small><small><small><small><small>&nbsp;</small></small>
</small></small></small></small><br></small></big></big></big>

Tohle je co ?
Anonymní
Profil *
mě se ty stránky celkem líbí, určitě se přimlouvam ke změně toho písma (alespoň v obsahu, v menu by v nejhorším mohlo zůstat). Zajímavý, že v IE se to zarovnává vlevo a ve FF hezky na střed (kód je pro mě trochu nepřehledný, zkusil bych k body do style připsat: text-align: center ). Samozřejmě, že css layout je lepší, ale pokud to jsou druhé stránky, nevypadají nijak zle...
Noira
Profil *
mě se to líbí. Minimálně bod za originalitu. Obsah stránek je stejně tak jednoduchý,že dekorativnější písmo může zůstat.
kykop
Profil *
Mě osobně se to líbí pěkný! :-)
Acci
Profil
S vypnutými obrázky to vypadá špatně. Třeba místo stránky Naše služby se zobrazí pouze text nabízíme, což je hodně málo
AMD
Profil
Zrovna jsem to chtěl napsat... jak to asi vypadá v Lynxu ;)
mirous
Profil
Děkuji všem za projevené názory.
arcadosi
Profil
cudne
Petr
Profil
Nazdar mirous,
požité písmo vypadá dobře, ale dle mého názoru se hůře čte. Líný čtenář by od toho asi utekl. Barevné řešení se mi líbí.
Na hlavní stránku bych osobně napsal příkaz který se jmenuje <IFRAME></IFRAME> který umístíš na střed.
Napišeš to např. <IFRAME name=innerPAGE src="nazev stranky.htm" frameBorder=0 width=641 scrolling=no height=385></IFRAME>.
Tímto příkazem se zbavíš opisováním menu, pravé části, záhlaví a zápatí.
Pepee
Profil
V lynxu to vypadá tak, že to nevypadá. Lidé kteří jsou odkázáni jen na text se toho moc nedočtou.
mirous
Profil
Omlouvám se, že nejsem tak úplně zběhlý v použitých výrazech. Našel jsem si, že Lynx je textový prohlížeč.
A v tomto případě bych měl odpověď, že do června 2005 jsem neměl jedinou náštěvu s tímto systémem. Drtivě převažuje iexplorer, následovaný hodně zpátky Mozillou a pak titěrný počet Opera a Netscape.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0