Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Jak se Vám líbí nový web (po obsahové i grafické stránce) VaseVelikonoce.cz?

Velikonočních přání bude samozřejmě více.

Web navazuje na VaseVanoce.cz.

Za všechny nápady a připomínky moc děkuji.
Izzi
Profil
Graficky celkom vydarene, hlavne ta hlavicka...
Petr Nemec
Profil
Pěkné... graficky, kodově... celkově dobrý...
Měsíček
Profil
Kód (pod)průměrný, vzhled neurazí, ale také neoslní.
tomas657
Profil
Súhlasím, veľký pekná hlavička... to menu by však mohlo byť trochu lepšie (tá zelená farba odkazov sa mi vôbec nepáči...)
oogi
Profil
Vajíčka se skvrnitou skořápkou bývají napadené plísní. Prosvítíme-li je, uvidíme uvnitř temné skvrny. Tato vajíčka nepoužíváme.
:-D Chtělo by doplnit, že si máme s sebou na nákup vajíček vzít baterku... a nemá být "napadená plísní" ?

Ta silueta zajíce za "logem" vypadá docela vtipně.
V sekci recepty se mi nelíbí ty otazníky u některých surovin.
Reklamy na hubnutí, které se momentálně zobrazují v sekci "velikonoční vajíčka" také nemají chybu.

Web vypadá jako zajímavá sbírka infantilních textů, které jsou však totálně přebity ještě infantilnější reklamou. :)

Ve zkratce: Přijde mi to strašně komerční. Nebo existuje nějaký jiný racionální důvod pro tvorbu tohoto webu?
Už se těším na web "VaseLeto.cz" :-D
Inpocasi
Profil
oogi
K těm otazníkům - patří tam zlomky, kopíroval jsem texty z Wordu a nějak se to pokazilo, už je to opravené. Díky za upozornění.

Reklamy - před Velikonocemi se najdou možná lepší inzerenti, teď je ještě dlouho (Vánoce byly v tomhle ohledu lepší).

Nebo existuje nějaký jiný racionální důvod pro tvorbu tohoto webu?
Ale samozřejmě, na internetu chybí pořádný český velikonoční web a já tuhle mezeru zaplnil :-D

Už se těším na web "VaseLeto.cz" :-D
Ten už je, pouze se ukrývá pod pseudonymem In-léto :)

Všem díky za postřehy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0