Autor Zpráva
Tomik
Profil
Nazdar všichni,
prosím o váš názor na http://decko.webz.cz.
Zhodnoťte prosím provedení. Nejsem grafik, takže určitě přijmu nějakou radu ohledně grafiky. Jinak jsou to třídní stránky, takže obsahově nic moc.
Pokud nemáte IE, pak vězte, že se něco nemusí zobrazovat, tak jak se to zabrazovat má, neboť vím, že celá třída má IE, tak jsem pro jiné prohlížeče neoptimalizoval. Tímto se Vám (co nemáte IE) omlouvám, není to diskriminace :-D.

P.S. - na úvodní stránce se musíte přihlásit : přístupové jméno (nick) = "host" a heslo = "host" (samozřejmě oboje bez uvozovek :-D).

Díky a nešetřete mě ...
Petr
Profil
Co to je ? Máš to zaheslovaný jak se tam dostanu. Tam se dostanou jen žáci 8.D. Dal bych to bez hesla. Koukej to opravit.
Tomik
Profil
Koukej to opravit
Přečetl sis to celý, přečti si P.Sku
Petr
Profil
Tak já se ti mac a moc omlouvám. Ten tvůj web též pěkný jako můj. Nemám co vitknout.
Tomik
Profil
To Petr : Díky
ronnie
Profil
Mozna by neco "vitknout" slo:))) Trochu se mi nelibi, ze se o vas nic nedozvim, pokud neznam heslo, udelal bych jeste verzi pro sirokou verejnost:)
Zkous jeste zhodnotit barevne rozlozeni layoutu, pusobi to tak trochu chladne. Ten nadpis "Tridni web" je hodne spatne citelny, zvyrazni ho.
Moc se mi libi moznost zmeny barvy layoutu, tolik moznosti vidim poprve, fakt dobre:)
kod se mi zda taky dobry, takze bych hodnotil web jako velmi podareny :)
Tomik
Profil
To ronnie : Kód není úplně ideální, protože ho generuje PHPko, ale jinak jsem se snažil. Jinak dík za kritiku. S tou verzí pro veřejnost to není špatnej nápad :-D.
Anonymní
Profil *
No tak, prosím něco napište ...
Tomik
Profil
Já se zapoměl přihlásit. To patří pod moje jméno.
Cirdan
Profil *
A ja predsa len nieco hej...
Jak som sa nahlasil som musel na 10minut od kompu... ta cervena ci co to je mi skoro vypalila zrak....
Ale inac pekna stranka...
Len tak dalej....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0