Autor Zpráva
KRY5
Profil *
Já vím, že za to dostanu BAN, ale já nechci spamovat já chci jen upozornit na svůj vlastní fantasy svět, který vyvíjím. Nebudu se tady moc rozepisovat, protože byste to už ani nestihli dočíst...
Smutně se dívám na kopie Tolkiena, který vypracoval ten nejúžasnější fantasy svět na světě. A mě napadlo, protože psaní a vymýšlení je můj koníček už odedávna, pokusit se vytvořit fantasy svět podle naší mytologie. Ono když se řekne Rusalka tak si každý představí pohádku a už ani neví kdo to je, ale víte vůbec že v naší mitologii se vyskytovali i lidé, kteří se mohou proměnit ve stromy?
Mě přišlo škoda naší mitologii takhle zanedbávat tak jsem si sednul a začal vymýšlet. Vymyslel jsem si právě ty pidi-lidi, kteří jsou schopni se proměnovat ve stromy. Když jsem hledal název tak jsem šáhnul do latiny, kde se strom řekne Arbor a proto dostali jméno Arboři.
Na mém webu prozatím skoro nic není, ale pracuju na něm.
[U]A teď to důležité:[/U]
Hledám kohokoli kdo by mi s číkoli chtěl pomoci! Kdyby někdo kreslil, mapy, psal příběhy, nebo jen občasně pomáhal tak bych byl nadšen! Pokud byste měli zájem napište na
[U]ICQ:[/U] 468980306 (nejlepší možnost)
[U]EMAIL:[/U] kry6@seznam.cz


Jo a adresa webu je:
www.fantasy.bloger.cz
(jediný větší článek je v rubrice Arboři).

Děkuji za jakoukoli pomoc
Kryštof


PS: vážně moc prosím admini aby to tu alespoň chvilku nechali!!!!!!!!!!!!!
Joextr
Profil
tvoje mItologie -> vzdej to dokud je čááááááás! :)
Nox
Profil
Až na to "i" - podle mě rozhodně dobrý směr, držím palce
Vzpomněl jsem si na povídku "Dech lesa" z Ikarie, hodně dobrá, kdybys někde našel
...trochu i inspirace stylu, co máš je zatím hodně popisné
Pan X
Profil
KRY5

Docela ti fandím, kdysi jsem dělal něco podobného, ale škola mě připravila o čas :(

Doufám že budeš mít úspěch

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0