Autor Zpráva
Perry
Zdravím všechny.

Na webu cdh.cz jsem nasadil nový design a přidal nové funkce. Co se vám na vebu líbí / nelíbí, co byste změnili ? Za všechny vaše nápady a návrhy budu velmi vděčný.

Děkuji
tanned88
Dovolím si reagovat, poněvač tento web vidím poprvé, dovolím si být přímnější. No, nato že je to nový design to nevipadá, ty funkce sou dobrý. Ale to vyhledávání. Osobně bych odstranil volu kategorie, pc x-box atd. a ukaztal bych až na výsledcích vyhledávání do jaké kategorie to patří. Takhletam máte ten panel totiž dvakrát a protože je to jediný barevný prvek na stránce, nepůsobý to přípiš efektivně. To samé s tím vyhledáváním, nedával bych to do prostřed, takhle velké a navíc světlé. A k tomu designu, tím myslím grafice.. Omlouvám se, ale krom loga a čtiř barevných záložek tam nic neí. Chtělo by to web trocho rozzářít barvama.. přecijenom je to web o hrách né pohřební ústav. Minimálně by každá záložka měla mít specifickou stránku. Doporučuji si nechat udělat design, tím myslím jenom grafický návrh na zakázku.. Nestojí to moc.. počítám tak 1000,- a pak byste si měli udělat podle toho vlastní šablonu. Nebo najdete někoho s trochou kreativity.
tanned88
Ta stávající šablona, bo koderské stránce taky není nějak extra zdařilá. No, moje představa by byla, žeby web byl světlý.. Drižel bych se těch Win barev, tj modrá červená zelená žlutá.. udělal nějáký zajímavý logotip.. Potom bych ty čtiři záložky měli svůs specifická řádek.. stejnou barvou.. a ta horní lišta by nemusela rozdělovat celý web.. a pokud ano.. určitě by tam neměla být sama.
Perry
tanned88: Původně jsem měl světlý design, tam zase plno lidí kritizovalo, že k hrám patří tmavá barva. Vyhledávání jsem chtěl mít na co nejviditelnějším místě, protože to je vlastně hlavní funkce webu. Koderskou stránku neřeším, hlavní je, že web funguje a ne, jak vypadá zdrojový kód.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: