Autor Zpráva
Petr
Profil
Zdravím,
Mrkněte na www.volny.cz/petwal/fotoas
Udělal jsem tam malé směný tak se mrkněte. Napište mi chválu nebo kritiku. Já jsem připraven na vše.
Moc vám předem děkuji za vaše názory.
Tomik
Profil
Pěkné, jenom v Mozille se místo š zobrazí ?, myslím, že by si v tý hlavní stránce (tam kde jsou deklarované framy) měl napsat použité kódování (pomocí mata tagu). Jinak frajmy a ifrajmy nedoporučuju.

P.S. - Pokud by sis trochu pozorněji přečetl ten můj článek k tý stránce "decko.webz.cz", tak by si zjistil, že se máš přihlásit jako host (přihlašovací jméno="host" a heslo="host")
Petr
Profil
Hergot něco napište.
ronnie
Profil
V Mozzile nefunguje vubec cestina, nektere tagy mas spatne zapsane, vypisuji se primo do textu. Celkovy web pusobi prilis chladne, nadpis nevyrazny, Jste našim 00000068 návštěvníkem :) Cekas navstevu 10000000 lidi????? U te historie....2 posuvniky....nevypada to nejlepe. Zadne dtd, zadne kodovani, frames ani komentovat nebudu:) Je to tvuj prvni web?
Webspy
Profil
Ani jsem si nevšim, že to je nějak předělané...
bojars
Profil
Som len úplný začiatočník, ale:

- toto je prvý html dokument, pri ktorom som si všimol, že začína <TITLE>Foto Aš</TITLE>. Neviem, ale nemá byť niečo nad tým, možno by to vyriešilo niektoré už spomenuté problémy. Systém prezerajúceho by sa dozvedel o tom dokumente viac...

- rád by som sa dozvedel od pokročilých, čo sa dosiahne týmto tagom (?):
<BODY LEFTMARGIN=0 TOPMARGIN=0 BACKGROUND="podklad.jpg">
<STYLE type=text/css>.cerna-lista-odkazy .tabulka-zluta-cerny-text }

- čo mi absolútne nevadí, je použitie iframe (u amatérov ako som napríklad aj ja). Sám rád iframe používam a všimol som si, že tým chceš dosiahnuť (asi) jednotný "LayOut" webu. Len dobre by bolo ten LayOut prispôsobiť na najmenšie rozšírené rozlíšenie na internete, t.j. an 800×600 = vnútorná šírka 760px. Ale o tomto si môžeš prečítatť napríklad aj na tomto Webe (malá ikonka klávesnice v rohu na začiatku "Diskuse").

- ku galérii (lebo si myslím, že tento web je vlastne o obrázkoch): Skús pouvažovať o tom, či by nebolo viac "User Friendly" použiť zmenšené náhľady obrázkov s popismi. Tento spôsob by bol viac prehľadnejší, lebo pri stávajúcom rozlíšení sú dva obrázky vedľa seba veľa a vzniká tým kombinácia potreby ovládania dvoch pravých posuvníkov... nno neviem.
Petr.k
Profil *
Milá Ronnie,
Tento web je můj první který jsem zveřejnil na internetu.
Před časem jsem dostal i na starosti tento web: www.finstral.cz. Tak mi řekněte prosím i na tuto stránku váš názor. Mě osobně se nelíbí, tak jí hodlám časem celou předělat. Až jí předělám tak jí určitě nechám od vás z hodnotit. Petr

PS: Hurááááá!!!!!! Mi někdo něco napsal.
ronnie
Profil
Predem: Ronnie je muzske jmeno :)
www.finstral.cz:
1. zadne dtd
2. zadne meta tagy, hlavne kodovani
3. <title>TKADLEC Miroslav &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbs p;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; okna, dveře, zimní zahrady a zastínění</title> - tohle bych urcite zmenil:)
4. frames
5. chybi css
6. design je takovy nevyrazny az nudny, zadna grafika, na tom bude hodne prace:)
Petr
Profil
To já jsem si taky řikal že na tom bude hodně práce.
Webspy
Profil
jo tak ronnie je mužská přezdívka :-)))))))
ronnie
Profil
No Ronnie je opravdu muzske jmeno, Ronnie Coleman, neznas? No ale pokud by mi nekdo neveril tak http://mr-olympia-2004.ronnie.cz/index.php?clanek=1272 - Myslim, ze ma do zenske hodne daleko :)))
MJ
Profil *
sou&egrave;asnosti
Petr
Profil
Ještě mi napište pár názorů na web www.finstral.cz
Diky moc Petr
External
Profil
Je to moc rozházený po celý obrazovce. Lepší by bylo něco malýho uprostřed nebo ten prostor vyplnit více informacemi. grafika by mohla být hladší.
Petr
Profil
Pozor změnil jsem adresu www.fotoas.wz.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0