Autor Zpráva
Šrajla
Profil *
Prosím o rady. Nemusíte psát o chybné diakritice.
Už je to opraveno teď jen čekám na to až mi to povolí aktualizovat.

Zajímá mě hlavně co by se na stránkách mělo změnit.

Děkuji.
Jan Tvrdík
Profil
Šrajla
Odkaz pro lidi co rádi klikají: http://www.e-zikmund.cz/

Jinak nevím, kdo dělal ty obrázky, ale jsou změnšovaný nějakým stupidním algoritmem, protože jsou hnusně zubaté.
ninja
Profil
Myslim ze je to velmi dobre. Mozna bych jeste upravill text na uvodni strance.
Petr Nemec
Profil
To Jan Tvrdík... nejde o stupidní algorytmus ale o VariCad či ProE či co podobného... Vím, že všechny tyhle programy vyexportují 3D obrázky když se jen uloží... tedy rada pro šrajlu: řekni svým konstruktérům at použijí bud´ rendrovací nástroj přímo v softwaru nebo něco externího (V-ray je asi nejlepší).

Jinak stránky líbí, šlapou a dokonce mi i nevadí, že hlavička moc (alespon na první pohled) tematicky nesouvisí... Jen ty obrázky, které so oběvují dole v levém menu bych uplně odstranil... Pohledem návštěvníka to působí čistě a profesionálně... ale pozor SEO špaténka... nevím na co ladíš, ale kamerové systémy na google ani na jedenácté straně... pořešit! =)
KGW
Profil
Vzhled docela fajn.
Ale kód... co je tohle?
<p>
<link href="/stred.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<h1>Kompatibilita systému</h1>

a jednou máš na konci lomítko, někdy zase ne, v HTML?
Šrajla
Profil *
Děkuji za rady.

SEO ted právě řešim s vedením. Chci upravit alespoň nadpisy. Jinak k tomu kódu. Momentalně verze která ještě není na http://www.e-zikmund.cz/ ale na testovací stránce je již validní (odstraňeny to co mi připomíná KGW).

Jinak nápady jak ještě jinak vylepšit stránky určitě rás uslyšim. Snažím se je hned řešit.
KinG
Profil
Krome kodu bych taky poresil hlavicku, respektive obrazek... Strom na louce mi nepripada jako vhodny obrazek pro cinnost, kterou se dana firma zabyva :)
Zikmundova
Profil *
Dobrý den,
moc děkuji za rady všem. Cením si každé připomínky. Co by jste jako hlavičku dali vy?
Kamery které vyrábíme jsou důležité pro to, aby se z prasklého potrubí nedostala
odpadní voda do spodních vod, které zpětně využívají rostliny, my i jiná zvířena.
Proto vidím přímou úměru s kvalitní prohlídkou, zeleným stromem a čistým vzduchem.
Ale když se tak nad tím zamyslím, kdyby se spodní vody otrávily obsahem z kanálů,
a my postupně vymřeli, nabízí se mi otázka: Nebylo by nebe modřejší a tráva zelenější ... ?
-zAc-
Profil *
Určite zelenejšia ako na tom obrázku :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0