Autor Zpráva
Venca V
Profil
Díky za názory na první verzi návrhu. V.

http://navrhy.lehce.eu/kriz.jpg

P.S.: Vím, že to není nic převratného nebo nového, ale vždycky se mi takové návrhy líbily, tak jsem si ho chtěl taky zkusit:-)
Mistr
Profil
Venca V
První věci, co mne napadnou:
(1) Špatně čitelné písmo v menu, hlavičce a všude tam, kde je tento font užit.
(2) To bych také rád dokázal utrhnout papír z bloku tak, aby byl nahoře neporušen...
(3) Patička vlivem špatného kontrastu prakticky nečitelná.
(4) Proč je v pozadí ten trávník se zeminou a z něj vyrůstající sedmikráska?
Venca V
Profil
Mistr
(2) To bych také rád dokázal utrhnout papír z bloku tak, aby byl nahoře neporušen...

Víš, co mi dalo práce přeštípat všechny kroužky? :-)
Mistr
Profil
Venca V
Víš, co mi dalo práce přeštípat všechny kroužky? :-)
Rozhodně míň, než snížit na polovic sklerózu děda Vševěda. To v pohádce Dlouhý, Široký a Krátkozraký.
Venca V
Profil
Mistr
Tak jsem vyrobil nové kroužky:-)

P.S.: Ta babka s chrastím byla tuhá jako houžev. Už to jíst nebudu.
Ghosting
Profil
Z prvu jsem myslel ze je to web, ktery se zabyva vyrobou bazenu.
Jak uz tu avizoval Mistr, spatny font v hklavicce, v menu a v pravo dole.
Silena barva u odkazu na blocku => spatny kontrast.
imploder
Profil
Je to velice pěkné, i když vzhledem k zaměření by spíš na pozadí mělo být něco z Beskyd a vůbec obrázky ubytování. Člověk bude zvědavý jak to vypadá spíš než na nějaké krtky a podobné designové fíčurky. Vypadá to hezky, mělo by to ale dle mého názoru jenom být víc k tématu. Jaký je to font? Nejsem si jistý, jestli mřížka na pozadí nebrání čitelnosti - možná trochu kvůli tomu zeslabit - aby ale zase to pak pořád vypadalo jako blok...

P.S.: A svědí mě hlava. Zajdu si asi k Balatónu, pěkně si ji vydrbu... mám to samej kamzík :)
Venca V
Profil
Trochu tohle téma zkusím oživit - druhý návrh - http://navrhy.lehce.eu/kriz2/

Ocením názory na oba, díky. V.
I am
Profil *
Hezké kromě toho písma. Alespoň pro mě.
imploder
Profil
Venca V
Nahoře se spíš bude vyjímat obloha než barvičky jak na balení pastelek. K těm ovcím je to takové agresivní. Nejlepší by bylo, kdyby stránky budily dojem, že jsi právě tam, na tom místě. Hlavně tam chybí fotka toho apartmánového domu. Prostě je to nějaké konkrétní místo v Beskydech, tak může být i pozadí ap. mnohem konkrétnější než jen křiklavě barevné pruhy. Fotka domu, na pozadí silnice, co tam vede, atd..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0