Autor Zpráva
blizz_boz
Profil
Prosím o zhodnotenie stránky, stránku som zatial neumiestnil na doménu http://pizzasiciliana.eu pretože bola objednaná a zaplatená len v piatok... a ešte mi neposlali prihlasovacie údaje

takže dočasne je to tu: http://molotextil.eu/pizza/
Ghosting
Profil
- Trochu chudá hlavička, což takhle doplnit content-type a doctype
- Title se nemění, u totohto typu webu to zas tak důležité není, ale nic tím nezkazíš
- Dnes se používá jen IČ ne IČO
- Donášková služba denne 11:00-21:00 hod - dej mezeru před a za pomlčkou
- Chybí klikací hlavička

Web je pěkný, svůj účel splňuje, u mne 7/10
imploder
Profil
Hodila by se nějaká šipečka výrazněji ukazující, co je v menu vybráno. A taky možnost si naklikat, co chci, a aby to spočítalo cenu. I pokud objednávka zůstane jen po telefonu, aspoň ty věci uvidím pohromadě a dozvím se, za kolik to celkem bude. Ale je mi jasné, že čisté HTML, jak je to teď, na to nestačí.
Mistr
Profil
Ghosting
- Dnes se používá jen IČ ne IČO
I na Slovensku? Obávám se, že je tato výtka platná pouze pro český web. Na Slovensku, alespoň pokud mám informace, stále platí zkratka IČO. Ovšem možná se pletu. Proto mne, prosím, pouč.

blizz_boz
Doplním kolegy:
(1) Nepodtrhávej nic krom odkazů. Viz stránka http://molotextil.eu/pizza/prilohy.html
(2) Ta donášková služba je zdarma?
(3) Proč je Akce (Akcia!!! objednajte si 3 pizze a štvrtú Vám dáme len za 1,5 € (45 SK)) napsaná tak malým písmem? Ta přeci má být tahákem, ne?
(4) Zajímavě zpracovaný copyright (zobrazí se po klepnutí na patičku).
(5) V kontaktech bych zvýraznil adresu obchodu. Aby hned praštila do očí na úkor adresy sídla firmy.
(6) Koukám, že máš ve stránce Copyright dostatečně posichrovaná autorská práva:
- Copyright
- (c)
- všetky práva vyhradené
blizz_boz
Profil
Ghosting

-ale ved Content-Type posielam cez HTTP hlavicku:

header("Content-Type: text/html; charset=UTF-8");

v dokumente je meta tag uplne zbytocny html parsery ho ignoruju... to iste plati aj pre doctype o tom ako budu parsery interpretovat obsah rozhoduje len http hlavicka

imploder

neni to ciste html je pouzite aj PHP akurat som pouzil mod_rewrite... a za to co navrhujes (eShop) by mi museli zaplatit aspon 4x viac
Mistr
Profil
blizz_boz
to co navrhujes (eShop)
Nedomnívám se, že by kolega imploder hned navrhoval e-shop. Spíš jsem to viděl na jakousi kalkulačku. Tu by šlo udělat třeba i v JavaScriptu. Abych, když si budu objednávat, hned viděl, co si objednávám a kolik to celé bude stát.
blizz_boz
Profil
Mistr dik za navrhy urobil som tam zopar zmien.
blizz_boz
Profil
Mistr no ale ta kalkulkacka by bola dost pracna... min 1 den prace a na to nemam cas... ja som sa dohodol s klientom na prezentacii, ked bude chciet eShop, nech zmeni objednavku
aisukriimu
Profil
Mna by vazne zaujimala cena tej donaskovej sluzby. Sice sa tu uz spominala, ale odpoved nikde a na tom webe to stale nie a nie najst. Docela to posluzilo ako reklama.. :P

Inak co sa stranky tyka, paci sa. Len to menu tam podla mna trosku "lieta". Kod som ani nepozerala, bo po tych par mesiacoch newebdesignovania by to aj tak stalo za nic. ;)
imploder
Profil
blizz_boz
jo, myslel jsem to tak, že si na jednotlivých stránkách klikneš a přidá se to někam do výpisu a přepočítá se celková cena

A vybranou položku v menu bych nechal zelenou, ať je jasně označená a návštěvník pak neklikne na to samé v domění, že to je jiná stránka - načtení znovu té stejné by ho zmátlo.
Ghosting
Profil
Mistr
No jo ba jo.
blizz_boz
Profil
aisukriimu
„Mna by vazne zaujimala cena rtej donaskovej sluzby. Sice sa tu uz spominala, ale odpoved nikde a na tom webe to stale nie e a nie najst. Docela to posluzilo ako reklama.. :P

rozvoz je zadarmo v centre(Bratislava I) inak je to za 2€ do ostatnych casti BA, musim to tam doplnit ale dneska sa mi uz nechce...

Inak co sa stranky tyka, paci sa. Len to menu tam podla mna trosku "lieta".

more diky, pacilo sa to viacerym ludom, na grafike si davam celkom zalezat...

Kod som ani nepozerala, bo po tych par mesiacoch newebdesignovania by to aj tak stalo za nic. ;)

robim to uz dlho jako dlho nwm presne... ale vela rokov je to uz... moze to byt tak 2 alebo 5 rokov.. hm... nwm...

imploder
ja viem jak si to myslel more, ale nechce sa mi to.. mam v p... vis..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0