Autor Zpráva
Michalus
Profil
Zdravím chtěl bych aby jste mi řekli co by jste změnily nebo upravily na tomhle webu... Dělám ho pro jednu firmu za peníze... http://mgclan.wz.cz/SP/index.htm
ninja
Profil
A co presne mame zhodnotit? Neni tam obsah, jen duplicitni menu. To je mozna naschval, protoze t horni horizontalni je velmi spatne citelne.
gogy27
Profil
ja by som to lave menu ten stlpec nejak trosku vylepsil co sa tyka toho textu lebo take dost prazdne sa mi to zda ;)
valecekm
Profil
No nepouzival bych takovou zravou zlutou barvu. Celkem dost mi to rve oci.. Spise bych tu zluto trosku namixoval s oranzovou a nebo se spinavou zelenou. V hornim menu... Oznacena polozka zlute s bilim textem je docela navyrazna kombinace a text se vtom v te site zrave zlute barve straci... Pokud by to firme navadilo, tak bych tam zapojil trosku vice grafiky aspon do hlavicky, nez obycejne logo firmy.. chtelo by to tam trebas neco cim se ta spolecnost ci firma nebo jak to nazyvat zabyva a spise bych to udela v kombinaci modro zelene ale trosku s rozumem at to neni preplacane(ale kazdymu se libi jina barva) ovsem to neznamena, ze ta site kriklava(zrava) barva se mi tam moc nezda.
valecekm
Profil
No ted kdyz sem si precetl cim se ta firma zabyva, tak bych asi tedka kladl poradnej duraz na graficke provedeni(kompletne predelat hlavicku tim myslim trosku si vyhrat s logem firmy, namixovat do hlavicky nejake kabely a jinou vyp. techniku... nebylo by spatne tam vhodit i nejakej text s nejakym op. systemem atd...) ovsem rikam vseho s rozumem at to neni jako pest na oko.
Michalus
Profil
Tak děkuju :) Tohle jsem chtěl slyšet... V tom menu na leve straně budou jine odkazy samozřejmě...Do žluta jsem to udělal proto protože jejich e-shop je taky zbarvený do žluta a do šedé... S logem jsem si již hrál ale nenapadlo mě jak bych to provedl, nezabývám se totiž až tak moc grafikou :( Horní menu...zdá se mi že je to celkem dobře čitelný ale něco s tim ještě skusim udělat.Ta žlutá podle mě není zas až tak křiklavá ale projedu to photoshopem... Na pravou stranu bych chtěl ještě udělat grafické prvky jako jsou na spodku stránky.Myslíte že je to dobrý nápad?
valecekm
Profil
Pokud se ti s designem uz nechce moc piplat tak bych je tam asi nedaval... me by se to tam osobne nelibilo na prave strane.. ovsem pokud bys to predelaval tak bych tam natahl mozna nejake lisovane spoje na zakladni desce atd.. asi kazdej videl zakladni desku doufam :-).. proste plosne spoje, cesticky na zakladovce mezi hornim a dolnim mostem , ktery vedou k pametim,procesoru atd(sbernice)... a to bych mozna navedl z leve spodni strany... na pravou stranu bocni.. takhle by se mi to mozna libilo vic :-) ale zalezi na tobe
valecekm
Profil
pokud se chces zabyvat webdesignem komercne nebo aspon pro prividelek , tak si k sobe skus nekde najit nejakeho grafika ;-) on navrhne design a ty to pouze zrealizujes v kodua prace vam pujde jedna radost :-)
Michalus
Profil
Jo to bych rád... Ale je mi teprve 15 let v budoucnu bych se chtěl tímhle zabývat takže si asi udělam malo firmu nebo ještě nevim :)
Michalus
Profil
Grafikovy bych musel dát část peněz a ještě k tomu žadneho dobreho grafika ve škole nemame
valecekm
Profil
nemusi byt zrovna ze skole :-).. ikdyz je jasny ze kdyz se z nekym cizim davas dohromady tak by ses snim na takove praci mel aspon trosku dele znat aby te nekdy nepod.... :-)..hold o tech penezich je to pravda to je jasny...
yFang
Profil
Michalus
To logo je rozmazaný.
A na co tam máš dvě (obsahově) úplně stejná menu?
Michalus
Profil
na tom menu vlevo bude submenu
imploder
Profil
http://www.musilda.cz/index.php?dn=6727
- tady se mi nelíbí, jak je dolní odstavec nalepený dole a hlavně černý. Za otazníkem první věty chybí mezera.
Fillo
Profil *
ak vypnem obrázky nie je vidieť horizontálne menu
Musilda
Profil
imploder
Jak se můj web dostal do tohoto vlákna? :-)
Michalus
Profil
Jo děkuji za všechny rady :) To horizontální menu vyřeším pomocí bacgroundcolor .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0