Autor Zpráva
duck130883
Profil
Ahoj,

prosim o hodnoceni a kritiku

www.husnik-video.cz

predem diky
666pounder
Profil *
Podla mna je to pekne, mam ale par vyhrad, skor ku kodu:
- Tabulkovy layut odstranit
- nepaci sa mi, ze napis novinky je napisani kurzivom, nechal by som ho len tucny
- chyba mi klikacie logo
- mozno tam este nieco bude, ale uz sa mi v tom neprehladom kode nechelo hladat
ninja
Profil
duck130883: zapracoval bych na obsahu, zvlaste stranky jako "Videozáznamy" jsou velmi chude.

Tabulkovy layout zasadni problem neni.

Horsi je to s eshopem, ten je zmateny a neprehledny.
Chuck
Profil
Kam se ještě nedostal?

Mám na mysli vzhled nástrojové lišty (dolní lišty) u operačního systému Windows Vista.
V nekonečném množství barevných provedení (ale nejčastěji je černý) na něj narážím úplně všude... Krom Microsoftu na spoustech webech, ve spoustě programů, ale i v televizi, nebo v jiném OS (Ubuntu, které používám).

Tak se ptám, proč je jako hover v menu použit právě vzhled lišty Vista...
Miloš
Profil
Je prima, že má každá stránka svůj <title>, ale postrádám na nich buď název webu (například <title>O nás — HV STUDIO</title>, nebo alespoň faviconu (tou v každém případě nic nezkazíš).

Nepříliš velká písmenka není možné v IE 6 (pořád ještě 16 % návštěvníků) zvětšit, poněvadž je definuješ v px nebo pt ( do kódu jsem nekoukal). Kupodivu se ti zvětšují tyto texty: na stránce O nás text od „Dovolte, abychom se představili“, na stránce Videokuchařky, Videogalerie, Kontakt a Odkazy jejich nadpisy, no a pak konečně ještě odrážkové puntíky seznamů na stránkách Videozáznamy a Digitalizace.

Nechci být škodolibý, ale když jsem se snažil z loga vyčíst jméno firmy, pořád mi tam naskakovalo HIV STUDIO.

15-20 minutový sestřih čteme jako patnáct až dvacet minutový sestřih.
Správně by to mělo bát bez mezery: 15-20minutový sestřih

Více informací zde a Videoukázka zde – viz http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#odkazy
duck130883
Profil
duck130883: zapracoval bych na obsahu, zvlaste stranky jako "Videozáznamy" jsou velmi chude.
Tabulkovy layout zasadni problem neni.
Horsi je to s eshopem, ten je zmateny a neprehledny.

Diky za kritiku,

Jenom se te chci zeptat jestli sis u videozaznamu vsiml podmenu v prave casti stranek?? (puvodne jsem zde chtel realizovat rolovaci podmenu, ale nejak se mi tonedarilo) Pises ze je zde chudy obsah. Myslim ze je tam toho dost + nejake ukazky, nebo napis co tam jeste postradas.

Jinak s tim eshopem, jj, az bude cas tak na nem musim jeste zapracovat, jak graficky tak strukturove.

jinak dik
KGW
Profil
Pěkný, ale ty blechy už jsou fakt ultrablechy.
duck130883
Profil
Pěkný, ale ty blechy už jsou fakt ultrablechy.

JJ, jestli mas na mysli nejaky obrazky a odkazy tak to musim jeste doladit. Ale i tak by jsi mohl byt krapet konkretnejsi, zda se nejdena o neco o cem opravdu nemam poneti. Ale i tak diky
KGW
Profil
Myslím velikost fontu u běžného textu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0