Autor Zpráva
novalu
Profil


Vznikl nový portál pro ukládání školních hlášek. Vše pečlivě rozřazené do měst, škol a tříd.

Samozřejmě nechybí správcovský systém pro správu hlášek a studentů.

Navštivte www.hlaskovac.cz - a hláškujte



Tímto bych vás rád požádal o kritiku tohoto webu. Web je vcelku nový, po testování byl zpřístupěn teprve 10.02.2009.
Nicméně myslím, že už mám všechno vychytané a web je opravdu připraven na mohutné hláškování

Díky za kritiku, názory i připomínky, novalu
swetko
Profil
hodnu chvilu mi trvalo kym som pochopil ze ked chcem precitat nejaku hlasku musim ist cez: vyhladaj triedu a preklikat sa az na Úvod > Prostějov > Konice > Gymnázium Konice > Septima (2010)
aby som si precital Nenalezeny žádné hlášky
-odlisil by som triedy kde nie je nic vlozene
-zvyraznil by som odkaz ako sa dostanem na samotne hlasky

edit: resp. by som vytvoril stranku kde by sa objavovalo poslednych 20 najnovsich hlasok a boli by k zhliadnutiu bud hned po kliknuti na odkaz na uvodnej stranke, alebo este lepsie keby sa zobrazovali priamo na uvodnej stranke
novalu
Profil
Děkuji za připomínky,

trochu jsem na tom zapracoval. Seznam tříd má teď trochu jiný formát, přičemž třídy, kde nejsou prozatím žádné hlášky, jsou označeny šedou barvou. Co se týče odkazu na vyhledání třídy, nyní je i na úvodní stránce nad nadpisem lišta "Kde se nacházíte". Žádné jiné místo, kam dát odkaz na vyhledání třídy mě nenapadá.

Je pravda, že těch 20 nejnovějších hlášek není úplně od věci, s tím si ještě pohraji :)
swetko
Profil
ale stale sa mi to zda neprehladne
este tu Úvod > Prostějov > Konice mi ukazuje jeden prispevok
ale tu Úvod > Prostějov > Konice > Gymnázium Konice uz pise Septima - 2010 (0 hlášek)
novalu
Profil
jo ták,

no, udělal jsem to tak, že:

v seznamu regionů je číslo v závorce počet měst
v seznamu měst je číslo v závorce počet škol
v seznamu škol je číslo v závorce počet tříd
a až v seznamu tříd je číslo v závorce teprve počet hlášek

Příjde mi to tak logické, ještě radši ke každému číslu napíšu slovně co to znamená...
comfy
Profil
novalu
Nápad dobrý, zpracování už je horší.

Myslím ale, že až to doladíš, tak to bude fajn portál, snad nová konkurence pro spoluzaci.cz :)
novalu
Profil
swetko
Tak odkazy na nejlepší i nejnovější hlášky jsou již na hlavní straně. Opravdu byly potřeba :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0