Autor Zpráva
Pavlis
Profil *
Ahoj,
měl jsem čas a popravdě vyhledávanost fráze "nokia 6300" dělá na seznamu průměrně přes 3000 za den.
Vytvořil jsem web o telefonu nokia 6300. Obsah webu je originální, žádné zkopírované
články, všechno jsem psal já (věnoval jsem tomu 12 hodin psaní).

Stránky jsou validní, bez jakýhkoliv upozornění i chyb.
Dle seo-expert je i seo na dobré úrovni.

Co si od toho slibuju?

Návštěvnost webu. Vytvořil jsem vlastní obsah a nabídl zajímavé množství her, aplikací, tapet, schémat,..
Pak vložím někde adsense, avšak rozumně + prodej zpětných odkazů.

Co mě ještě čeká?

Webů o tomto telefonu je dost, ale většinou jde o neobsáhlé MFA weby. Nicméně cílem je dostat se na první příčky vyhledávačů, což reálné je. Chystám se dnes registrovat web až do 200 katalogů (české) a přidám také slovenské a
pokusím se o anglické.

Vím, že telefon nokia 6300 jednou ustoupí z trhu, ale i tak, tento web by mohl být aktivní ještě alespoň 2-3 roky.

Co říkáte na obsah webu? Rozsáhlost? Vzhled? Doménu? Prostě menší zhodnocení abych mohl vylepšit ještě to, co už moje oko nenašlo.

Díky a ahoj
zatinka
Profil
Ahoj, neprohlížela jsem do hloubky, ale do oka mě hned praštila úvodní věta Vítá Vás web zaměřený telefonu nokia 6300. Nezní mi nijak česky - "zaměřený telefonu". Spíše by mělo být "zaměřený na telefon". V úvodním textu je na můj vkus až moc zvýrazněných slov, přestávám se orientovat, co je doopravdy důležité a co ne. Logo v levém horním rohu - nelíbí se mi to tučné podtržení "Nokia 6300" - ve FF3 to podtržítko částečně splývá s rámečkem a je opravdu dost tlusté. V IE 7 mnohem lepší.
Pavlis
Profil *
thx
Pavlis
Profil *
Ačkoli jsem projel české katalogy a vyhledávače, které mají alespoň PR: 3 ->, tak ze seznamu asi 150 katalogů jsem registroval pouze do 83 katalogů a vyhledávačů, teď ještě kolik se ujme.

Teď jdu na SK vyhledávače...
Pavlis
Profil *
Tak přidáno do 33 slovenských katalogů a seznamů atd... už teď mě zajímá jak to půjde nahoru
hladis
Profil
Pěkný web.
Pavlis
Profil *
děkuji
svadla
Profil
input jmeno na uvodni strance mi leze ze stranky, FF3 linux verze.
jinak pekne, prehledne
Pavlis
Profil *
děkuji, na to jméno kouknu
Pavlis
Profil *
Tak jsem zainvestoval takřka šest stovek do zpětných odkazů a teď už budu jen sledovat posun k výšinám :)
PanX
Profil *
Ahoj! Chtěl jsem ti zanechat komentář, a hodí mi to 404 na gigaserver...
Mistr
Profil
Pavlis
(1) Absence klikacího loga.
(2) Prověř ještě titulky stránek (tag TITLE v části HEAD). Nenašel jsem v nich jednotný systém. Tedy ne, že by tam být musel. Je v případě stránky Motivy pro nokia 6300 ke stažení toto motivy nokia 6300 ke stažení - strana 1 tím pravým?
(3) V levém sloupečku bych symbol (c) nahradil entitou.
(4) Opět v levém sloupečku správně umísti čárku (těsně za slovo) v textu (...) schémata, motivy ,tapety a obrázky (...).
(5) Nadpisy <h3> mi připomínají spíš i vzhled telefonu či i Hry a aplikace (to v případě stránky Nokia 6300 - osobní recenze). Musí tam ta svislá čárka vlevo být?
(6) Jak zajistíš stažení té nejaktuálnější verze programu Nokia PC Suite?
(7) Není v textu až moc zvýrazněných slov? Třeba v první větě titulní stránky Než se rozhodnete prohledat zákoutí tohoto webu, chtěl bych Vás jako zakladatel tohoto webu přivítat. nevím, proč je zvýrazněno slovo zákoutí.
Pavel j.
Profil *
Ahoj,
děkuji za příspěvek, odpoledne provedu úpravu.
Pavlis
Profil *
Všiml jsem si, že v IE je prostor kde je text o pár px širší než ve FF a ostatních prohlížečích, nevíte kde je problém?
Pavlis
Profil *
Mistr

1 - klikací je NOKIA 6300 v levo
2 - titulky jsem upravil
3 - použita entita
4 - chyba při psaní, opraveno
5 - zlozvyk, prostě to tak dělám
6 - jednou za měsíc se na to třeba mrknu :)
7 - se strongem jsem to opravdu po.... celé to vyprázdním a zvýrazním pouze potřebná slova

děkuji :)
Mistr
Profil
Pavlis
1 - klikací je NOKIA 6300 v levo
Vlevo? Spíš jsi asi myslel vpravo

(pokud tedy nemyslíš nápis NOKIA 6300).

Vím, že za klikací logo bylo možné považovat odkaz domů. Ovšem u klikacího loga je jednodušší, že je na obvyklém místě (vlevo nahoře) a není tedy třeba jej sáhodlouze hledat. Proto bych se přimlouval za "rozklikání" obrázku

nejenom nápisu NOKIA 6300.

2 - titulky jsem upravil
Porovnal bych ještě titulky u úvodní stránky a dále u Recenze a Hry.


Závěrem ještě poznámku, že stále nefungují kotvy.
Pavel j.
Profil *
Tak to kliknutí na header jsem udělal již včera, titulky tedy ještě upravím, teď ale nechápu co myslíš tím, že stále nefungují kotvy.

Děkuji
Mistr
Profil
Pavel j.
Kotvou myslím toto. Yuhů to nazývá záložkami, avšak viděl jsem i název kotva.

Nebo si zkus například ve stránce Schémata klepnout na položky motivy | schémata | motivy nokia 6300 | schémata pro nokii 6300. Nebo to jsou jen SEO výdobytky pro daný web? Já jen, že se po klepnutí na ně vizuálně nic nestane.
Pavlis
Profil *
To jsou ty SEO výdobytky :) reagují na to vyhledávače
Nixx
Profil *
to Pavlis: v jaké cenové relaci se pohybuje odměna za reklamy na Google umístěné na stránkách n6300.cz ?? Díky za přibližné info.
_es
Profil
Zo stránky:
proto vynechám zmínku, že s telefonem Nokia 6300 dokážeme opravdu psát sms, odesílat mms, poslouchat mp3 i fotit.
Táto veta je teda dosť nelogická, ako môžeš o niečom takto vynechať "zmínku"?
Skôr asi ničo takéto:
preto tu o tom nie sú podrobnosti.
Alebo keď už to chceš mať čo najviac "SEO optimalizované" tak napríklad:
proto vynechám základní informace o psaní sms, odesílaní mms, poslouchaní mp3 i focení s telefonem Nokia 6300.
Pavlis
Profil *
Nixx - já to zatím moc neprohlížím ty výdělky, začnu až to bude mít odpovídající návštěvnost. Když napíšeš za měsíc na n6300cz@seznam.cz tak ti klidně tuto informaci podám.
Sqlitator
Profil *
Mám to hrozně rozházený a text mám na šedivém pozadí(text šedivá barva), používám IE6
Sqlitator
Profil *
Přidání příspěvků, dej si tam validátor, když na to kliknu, tak mi všechny existující příspěvky zmizí:)
Pavlis
Profil *
Rozhodl jsem se IE 6 nepodporovat, protože s prominutím nechce se mi "s**t" několik hodin s laděním kvůli 5% návštěvníků...

FF, IE 7, Google Chrome.... toto je pro mě důležité.. a jinak u těch příspěvků nechápu
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pavlise:
Hodnocený web vypadá v Exploreru 6 stejně špatně jako v Exploreru 7, akorát se tam nafukují <div class="lista"> (děláš čáru bezobsažným <div>em — proč?), což snadno vyřešíš vynulováním font-size a line-height.

Rozhodl jsem se IE 6 nepodporovat
Špatné rozhodnutí. Nevidím na tvé stránce nic komplikované, co by vyžadovalo odstřižení pětiny návštěvníků.
Sqlitator
Profil *
Ten formulář máš špatně zvalidovanej. Když dám místo jména mezeru a u všeho, tka mě to pustí, neměl by člověk napsat aspoň "a"? Takhle ti tam můžu udělat bílou stránku..
Sqlitator
Profil *
Mrkni na regulární výrazy, ty už skoro patří k základům..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0