Autor Zpráva
BRAINIAC
Profil *
http://upload.mcmini.net/
No co vy na to?
ninja
Profil
Jako cvicna/skolni prace mozna ano, realna sance na uspech 0.
Raje_VOda_z_vajec
Profil *
ja myslim ze je to dobre
ninja : ty by si take spravil azda ?
tanned88
Profil
me to prijde jako "fascinujici" .. nemyslim tim design ani verejnou pouzitelnost.. ale ten system je podle mne dokonalej. sice nerozumim PHP(ASP:NET Programmer) ale tohle mi prijde fakt husty. Soupnout to na nejaky velkokapacitni hosting.. kolik ma tohle. a mozete z toho udelat druhy uloz.to :D
Sirius_FILEWORLD
Profil *
me to prijde jako "fascinujici" .. nemyslim tim design ani verejnou pouzitelnost.. ale ten system je podle mne dokonalej. sice nerozumim PHP(ASP:NET Programmer) ale tohle mi prijde fakt husty. Soupnout to na nejaky velkokapacitni hosting.. kolik ma tohle. a mozete z toho udelat druhy uloz.to :D
diki :-)
comfy
Profil
Raje_VOda_z_vajec
tanned88
Sirius_FILEWORLD
:-D Jo, nejspíš zastávám "stejného" názoru, je to opravdu "fascinující"
BRAINIAC
Profil *
No diky ak sa vam to paci, zachvilu to bude mat vlastnu domenu
Tomasds
Profil
Raje_VOda_z_vajec
- registrace uživatelů
- upload souborů (plus zjištění velikosti)
- prohlížení struktury souborů

To bys dal dohromady z toho, co bys našel tady v diskusi.
Design je někde mezi "slabým" a "špatným".

Jak píše ninja, jako školní práce ok, pokud součástí zadání nebylo udělat i vkusný design.

Jinak k praktickému využití.. kdybych minutu hledal, najdu pět serverů, kam budu moct nahrát 100MB bez registrace. V praxi samozřejmě nehledám, ale jdu najisto.
BRAINIAC
Profil *
Tomasds
slaby hosting zatial, miesto neni problem
Tomasds
Profil
BRAINIAC
ok, nechci ti to nějak shazovat. Jestli navýšíš limity velikosti, možná ti to trochu začne žít. Ale jestli to myslíš aspoň trochu vážně, nech si udělat slušný design a zamysli se, co nabídneš navíc oproti konkurenci.
Začal bych úvahou, k čemu to vlastně člověk používá. Buď prostě pro jednorázové poslání souboru někomu (strkat 20MB do mailu, to se prostě nedělá) nebo naopak pro dlouhodobé uložení něčeho, co se dřív pohybovalo výhradně na P2P sítích.

I kdybys zvýšil limit pro neplatící na 100MB a pro platící třeba na 200MB, tak máš ještě dost daleko k tomu, abys něčím upoutal.
tanned88
Profil
no.. doporučil bych upload bez registrace, lepší design(udělám zadarmo:) za banner.) samozrejmne vetsi limit, alespon 100-500MB. tedy nejaky lepsi hosting neo server dome :D.. a domenu prvniho radu. tot vse a muze to behat nejenom jako skolni projekt. a myslim ze s nejakym seo atd by se to i ujalo. "ale to by se to muselo udelat znova s cilem komercni aplikace" (nejvic se mi libi IP od 22-23 :D)

EDIT: jednoducha otazka.. myslis to vazne?. tedy chces to rozjet?.. nebo to byl jen takovy pokus.
BRAINIAC
Profil *
Tomasds
nech si udělat slušný design
kamos zhada designera

tanned88
lepší design(udělám zadarmo:) za banner.)
ok sme dohodnuty, moje icq je 83-839-021

jednoducha otazka.. myslis to vazne?. tedy chces to rozjet?.. nebo to byl jen takovy pokus.
najprv to bol len pokus, potom som sa s tim zacal trosku hrat s nudy a vzniklo toto
tanned88
Profil
sr ale na tohle ICQ ti asi nenapisu. ma jen 8 cisel. moje je: 364445633
BRAINIAC
Profil *
tanned88
mam ta
Sirius FW
Profil *
chlapi

Brainiac ma malo miesta to je cvicna subka-zatial(malo miesta)
v priebehu tyzdna bude uz new domena +neobmedzeny host :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0