Autor Zpráva
R - stick
Profil *
Prosím o kritiku tohoto webu: http://www.rstick.com Nijak mě nešetřete.
P.S.: na validitě ještě pracuji, v současné době je validních zhruba 70% stránek na uvedené webu.
ninja
Profil
Neprehledne a spatne citelne (zvlaste hlavni menu a hlavicka).
valecekm
Profil
v IE trosku zlobi hlavicka... CSS bych pripojoval jako externi soubor v dnesni dobe a proc je tma toho tolik ??? <meta name=..... ?
duck130883
Profil
pripojuji se k nazoru NINJA

a jeste by to chtelo krapet smrsknout na sirku, pri nejcastejsim rozliseni 1024 se mi to nevejde do okna prohlizece, sice jenom o krapet ale nevejde, zbytecne naskoci posuvnik
R - stick
Profil *
Díky - zapracuji na tom.
P.S.: - v IE zlobí hlavička - mohl by jsi postnout, o jaký problém konkrétně jde, případně verzi prohlížeče? Já jsem to totiž testoval na všem možném a zobrazovalo se mi to normálně.
valecekm
Profil
Omlouvma se ze az s takovim spozdenim :-) .. ale tedka sme se koukal a problem stale trva.. konkretne v IE6 se mi zacne zobrazovat v hlavicce podruhe znova obrazek.. cast obrazku od zacatku.. hlavicka se v IE6 mirne roztahne na vysku a a obrazek se zacne opakovat..
tomas657
Profil
podľa mňa trochu neprehľadné...


keď sa vysunie menu, tak je až také priehľadné, že vidno text pod ním, takže je to trochu mätúce...
gogy27
Profil
a tak isto ak som dal firma tak vlavo v menu je tam ta cierna sipka a cakal som ze sa nieco vysunia ale musel som na to kliknut a potom uz podla mna sa tam podstranka zbytocne vysunie kedze sa mi musela nanovo nacitat stranka
wimstr
Profil
* odkazy na pozadí s paličkami je špatně čitelný
* odkazy v hlavičce (žlutá), příšernost, nečitelné
* pod měnu "Profesionální bubenické paličky R - stick, výroba a prodej paliček na bicí nástroje", abych to přelouskl, tak jsem to musel označit
* při prohlížení paliček narážím na nepřehlednost ve výběru, doporučil bych lépe odlišit od sebe, a dát tomu nějaký lepší barevný model - například střídáním dvou různých odstínů barev nebo dvou uplně rozlišných barev
*
jage
Profil *
napriek všetkému, čo tu bolo spomenuté, musím kladne oceniť web po obsahovej stránke. neveril by som, čo všetko sa dá napísať o dvoch paličkách:-)
Jantxx
Profil *
nevím jak ostatním ale přijde my taky divný hover těch odkazů jak mají na pozadí ty paličky
R - stick
Profil *
No - tak to abych to celý spláchl do toalety a začal znovu....... - Ale vážně.

Děkuji za všechny připomínky - ani jsem netušil, co všechno dělám blbě. Je fakt, že něco jsem dělal s jasným úmyslem (průhledné menu), něco jen proto, že jsem to neuměl lépe (hlavička) - jako grafik bych se musel sám sebe na hodinu vyhodit, no a s něčím pernamentně bojuji už hodně dlouho. Nevěřili by jste, jak těžké je nafotit obyčejnou blbou paličku tak, aby na obrázku vynikla. Mají s tím problémy i profesionální fotoateliéry - a jejich výstupy bývají většinou o hromadu horší, než to co mám na webu.

Většinu toho, co mi zde vytýkáte budu postupně upravovat v další verzi - v současnosti nyní dělám na validitě webu a doplňuji jeho obsah. Nejdřív ale musím jít po chybě v hlavičce v IE6. Už se mi to stalo i jinde - bude to něco v CSS v chybně definované výšce prvku, co IE6 zobrazí chybně - protože všechny modernější prohlížeče mi to nedělají.

A ještě jednou děkuji všem za připomínky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0