Autor Zpráva
mr.sysel
Profil *
Jde o stránky athmospheric/symphonic metalové kapely Tears Of Rain z Českých Budějovic.

http://www.tearsofrain.cz

Prosím o Vaše názory a případně návrhy na vylepšení :)
expertmouse
Profil
Ahoj,
rvní co mě napadlo bylo, proč používáš vstupní stránku? Jenom kvůli volbě jazyků? Pokud ne, tak kvůli čemu? Že je to v této době in? Ne. Není. Nastavení jazyka se dá aplikovat i do samotného webu třeba někam nahoru, nad hlavičku na viditelné místo, kde si toho lidi všimnou, ale ne vstupní strana. Bože, za tohle bych trhala prsty :oD
Teď samotný web. První co mě napadlo bylo, že se tady nikdo nepokouší o webovou stránku,nýbrž o koláž z měsíce, hor a vlka. Nic by nebylo špatné, ale mě osobně to tam prostě vadí a přijde mi, jak kdyby to tam bylo narvané násilím. I to písmo je takové nezvykle okrasné, až mám z toho husí kůži a chce se mi z toho nevím jestli smát nebo brečet.
Co bych mohla pochválit je snad jenom ta horní fotka s tou slečnou a popřípadně i menu. Je hned na první pohled vidět, ale na druhou stranu se mi zdá, že je v menu až moc položek. Nanejvýš si prohlédnu prvních pět, ty tři zbylé přehlédnu a pak se nic nedozvím.
Pokud jde o obsah jako takový, nečeta jsem ho. Pokud mě nezaujme design, obsah prostě nečtu. Ale to je individuální. Ale hlavně mi neříkej, že neznáš nějakou jinačí barvu než tuhle s prominutím "vyblitou". Co třeba bílou nebo nějaký odstín šedi, který by se dal číst?
To bude ode mne myslím všechno.
ninja
Profil
mr.sysel: zruste uvodni stranku s vyberem jazyku, ten dejte az na vlastni stranky. Treba formou klasickych vlajecek v pravem hornim rohu.

Vyjizdeci submenu je velmi nenapadne, zvyraznit. A pridat "normalni" linky na subkategorie do kategorii (napriklad kliknu-li na Kapela, dostanu se na strnaku "Clenove". Na ni pridat linky na dalsi podkategorie "Biografie" a "The Crew".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0