Autor Zpráva
Pjootr
Profil *
Trošku se bojím, ale .......
prosím Vás o objektivní kritiku, stránky neustále dotvářím, ale v současné chvíly jsou to především fotogalerie, které by zas tak zásadní dopad na vzhled a funkčnost neměly mít.

www.ostruzno.cz

Budu rád za jakýkoliv nápad, samozřejmě jeho použití zvážím, protože jsem se svým výtvorem celkem spokojený.

Děkuji.
Cup
Profil
Ta paticka je desna dej tam vetsi rozestupy (Firefox/3.0.6)
Cup
Profil
sory refresh
amon
Profil
1) nepodtrhavaj text, ktory nie je odkazom
1.1) naopak, odkazy daj podtrhnuté, bez pozadia...alebo aspon jemnejsie pozadie...
2) hover efekt v hlavnom menu sa mi nepaci, dal by som tam taky s pozadim, jak je aj na aktivnej polozke, ale ine farby
3) chýba klikacie logo

Inak sa mi to celkom paci, jednduche, aj ked mozno az moc.
Pjootr
Profil *
1.1) naopak, odkazy daj podtrhnuté, bez pozadia...alebo aspon jemnejsie pozadie...
- bral jsem to jako zajímavý nápad, ale uričitě popřemýšlím o tom změnit barvu ;-)

2) hover efekt v hlavnom menu sa mi nepaci, dal by som tam taky s pozadim, jak je aj na aktivnej polozke, ale ine farby
S touto variantou jsem taky laboroval jakákoliv barva ale rušila celkový vzhled. Podklad vlastního menu je černý a aktivní položka červená, když jsem tam přidal napr. žlutou nebo zelenou přislo mě to moc barevně přeplácaný.

3) chýba klikacie logo
Teď nevím co přesně znamená "klikací logo" to si ale někde najdu

Inak sa mi to celkom paci, jednduche, aj ked mozno az moc.
Děkuji, takhle nějak jsem si představoval odpověď

Pjootr
zatinka
Profil
Teď nevím co přesně znamená "klikací logo" to si ale někde najdu

Už jsem to psala někde v jiném tématu - klikací logo slouží k tomu, aby se člověk rychle a pohodlně dostal zpět na úvodní stránku, pokud se třeba pohybuje hlouběji na webu. Nemusí pak složitě klikat na tlačítko zpět v prohlížeči. Někdo má sice v odkazech v menu položku "domů" nebo "úvodní strana", ale většina lidí se stejně bude snažit kliknout na logo, aby se dostal na úvodní stranu webu.

Takže vlastně ten tvůj nadpisek "Ostružno u Jičína" převeď na odkaz vedoucí na úvodní stranu tvého webu.
Joextr
Profil
Ty fotky jsou super! Aneb dohral jsem zaklínače, a tam bych si to úplně odkázal představit:D

1) Co kdyby hover v menu byla zmena barvy pisma na cervenou, ktera je pozadim aktivni polozky, podtrhnuti zadne

2) Nelibi se mi ten svetlejsi kriz v bocnim sloupecku, hodil bych tam misto nej ostruzinu nebo jinej prechod, nebo tak neco. Ale ten kriz me odvadi od te fotky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0