Autor Zpráva
Tommas
Profil *
Kritizujte provedení a pokud je někdo z oboru, tak i obsah <a href="http://www.tommas.webz.cz/">zde</a>.
Webspy
Profil
Doporučuji nepoužívat textury, obrázky na pozadí (resp. fotky) a rámy (frame).

A připadá mi to trochu chaotické.
Petra
Profil
Přijde mi to jako složení několika designů, jestli se to tak dá říct, spíš teda několika druhů pozadí, které se k sobě moc nehodí.

V kódu mne docela zaujal identifikátor #nadpis :-) Jednak proto, že říkat o něčem, že je to nadpis, a přitom to dát do tagu <div>, když pro nadpisy tagy máme je zvláštní a jednak proto, že samotný ten nadpis, tedy "Tommovy stránky ..." nikde není vidět. Je to pozicované, vypadá to, že se schoval pod to modré menu. (koukám na to ve Firefoxu)

A taky si dovoluji protestovat proti podtrhávání obyčejného textu, lidi nejsou jasnovidci, aby poznali, že tenhle černý podtržený text je odkaz a jiný podtržený text není odkaz.

A co mi teda ale vadí opravdu, že když kliknu na tu dopravu, tak nevím, jestli je to tentýž web nebo jiný web, když hořejšek zůstal stejný, ale ten zbytek se vzhledem úplně změnil. A to levé meníčko tam pobíhá jakýmsi zvláštním způsobem, že to žluté buď zakrývá kus toho pod sebou a není čitelné ani jedno a nebo je tam teda to žluté. To mě ale jednak vyděsilo a jednak jsou tam zase dvě stejné červené věci a jedna odkaz je a druhá ne.

Docela by mne zajímalo, k čemu tam vlastně ty dvě meníčka jsou. Protože se fakt snažím, ale na to modré prostě nedokážu kliknout dřív než mi přijede to žluté.
AnubiSeth
Profil
První dojem? Leknutí!
Druhý dojem? Co to je?!
Třetí dojem? Přeplácanost (i když tam toho třeba moc není)

Řešení? Pryč s texturama v pozadí, používat jen barvy. Sladit to dohromady, Petra nade mnou má pravdu... tak to dej do kupy ;) nikdo neni ztracenej, já taky nějak začínal...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0