Autor Zpráva
roman74
Profil
Odkaz - www.aukce.obchudek.org

Můžete mi pomoc s testováním aukce?Angličtinu postupně nahrazuju ale potřebuji to zatížit tak Vás žádám o testování.Prosím aby jste vkládaly pouze reálné věci, protože v případě koupi by pak byly problémy.Když na něco narazíte napište.Díky
Mastodont
Profil
aby jste vkládaly pouze reálné věci, protože v případě koupi by pak byly problémy
To jako že máme vkládat jen to, co jsme ochotni prodat? Nebo že tam nemáme dávat živé draky, kouli přání a tak?
Nox
Profil
roman74
Snad když se provádí test tak ty věci nebudou na prodej, ne? ... nebo si udělej nějaký generátor
roman74
Profil
aby jste vkládaly pouze reálné věci, protože v případě koupi by pak byly problémy
To jako že máme vkládat jen to, co jsme ochotni prodat? Nebo že tam nemáme dávat živé draky, kouli přání a tak?


Věci co tam jsou se reálně prodávají.A tak jen aby někoho nenapadlo tam jen tak pro test dát N95 8GB za 100 kč a pak neříkal že se jen tstuje.
roman74
Profil
roman74
Snad když se provádí test tak ty věci nebudou na prodej, ne? ... nebo si udělej nějaký generátor


Test se provádí na zatížení toho scriptu a chci aby se vše dělo reálně a ne jen přes robota.
roman74
Profil
Odkaz - www.aukce.obchudek.org[/i]“;
Můžete mi pomoc s testováním aukce?Angličtinu postupně nahrazuju ale potřebuji to zatížit tak Vás žádám o testování.Prosím aby jste vkládaly pouze reálné věci, protože v případě koupi by pak byly problémy.Když na něco narazíte napište.Díky


Nová aukce pro všechny ZDARMA na www.aukce.obchudek.org přijďte a napište co najdete za chyby.

POZOR SOUTĚŽ!!!

od 1.3.2009 do 30.6.2009 PROBÍHÁ SOUTĚŽ O NOTEBOOK ACER PRO NEJAKTIVNĚJŠÍHO UŽIVATELE.

REGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ A PRODEJTE CO SE VÁM DOMA VÁLÍ.VYDĚLÁTE A MŮŽETE VYHRÁT NOTEBOOK ACER!!!
Mastodont
Profil
Věci co tam jsou se reálně prodávají.
Takže ty testuješ už běžící server? LOL.
nightfish
Profil
roman74
máš tam nějak rozhozenou diakritiku
roman74
Profil
roman74
máš tam nějak rozhozenou diakritiku

No to je to čeho se zatím neumím zbavit. Normálně je nastavené kódování na windows-1250 ale v admin je to asi utf-8 nebo tak nějak, ale zatím jsem to nenašel.
roman74
Profil
Věci co tam jsou se reálně prodávají.
Takže ty testuješ už běžící server? LOL.

JJ tak to je. Jinak bych tam přeci nezval lidi :-) no ale je to práce :-( Takže klidně prodávej, jo a třeba vyhraješ notebook.
stepi15
Profil
co tak koukam tak me divne zpracovani formulare ktery se vklada aukce ze nebere č ,.. cojsem vydel
roman74
Profil
co tak koukam tak me divne zpracovani formulare ktery se vklada aukce ze nebere č ,.. cojsem vydel
no to máš pravdu toho se nemůže zbavit, mám dvě kódóvání, stránky a admina a nevím jak to sjednotit
Joker
Profil
roman74
JJ tak to je. Jinak bych tam přeci nezval lidi :-)
No, normálně se nejdřív testuje a až potom se spustí ostrý provoz ;-)

Navíc když mi někdo řekne Můžete mi pomoc s testováním aukce?, tak nějak očekávám, že tam naklofu něco jako 123, test, test a budu koukat, jak to běhá, ne že bych tam šel reálně něco prodávat.
roman74
Profil
roman74
JJ tak to je. Jinak bych tam přeci nezval lidi :-)
No, normálně se nejdřív testuje a až potom se spustí ostrý provoz ;-)
Navíc když mi někdo řekne Můžete mi pomoc s testováním aukce?, tak nějak očekávám, že tam naklofu něco jako 123, test, test a budu koukat, jak to běhá, ne že bych tam šel reálně něco prodávat.


No tak tady můžeš.
roman74
Profil
Tak malá změna co na to říkáte teď? www.aukce.obchudek.org

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0