Autor Zpráva
-zAc-
Profil *
Moja prvá stránka sa vám moc nepáčila. Vlastne vôbec :(
Tak skúšam znova http://www.zac.szm.sk/

Chcem ešte poznamenať že texty sú znovu len orientačné.
habendorf
Profil
Uživatelé to nepřečtou díky šílenému (ne)kontrastu a roboti si to nepřečtou taky. Pokud byl záměr vytvořit dokonale nepřístupné stránky, povedlo se na jedničku.
-zAc-
Profil *
Musím priznať, že ten kontrast ma tiež napadol, ale zase - prečítať sa to s troškou odvahy a snahy dá :)
zatinka
Profil
Ne s troškou, ale s velkou dávkou snahy :-) Na mém monitoru má ten papír knihy dost tmavohnědou barvu, téměř nečitelné. Nikdo se nebude chtít snažit, změň barvu listů nebo aspoň písma. Navíc na jedné stránce knihy je málo textu a nebaví mě klikat a listovat.

Fotografie - budou klikací pro zvětšení?
Proč je položka Fotografie v menu více odsazená od levého okraje než ty ostatní?
-zAc-
Profil *
Viac odsadená je preto, lebo je menu je zarovnané na stred. Uvažoval som aj o klikacích fotografiách, ale nejako som to tam nevedel "esteticky" zakomponovať. Možno sa ešte nejako pokúsim.
swetko
Profil
pocuj ak mas bohaty obsah ktory chces dat na stranky tak ja ti pomozem z kodom, lebo vidim ze si asi skor grafik - kontakt v profile
stepan
Profil
Kdybych si tvou stránku otevřel doma v noci po tmě, ani si jí nevšimnu :)
-zAc-
Profil *
Vďaka za ochotu, ale zatiaľ sa len učím. (dokonca aj obrázky robím v skicári). Ďakujem aj za kritiku, túto stránku pravdepodobne v najbližšom čase nahradím nejakou novou - len zatiaľ neviem akou. Asi si dám dva dni oddych :)
Mistr
Profil
-zAc-
Hlavní problém, který zde již zmínili předhodnotitelé, je ve velmi špatném kontrastu.

Problematickým je i neustále totožný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD). Osobně nevím, co znamenají ty čtyři čtverečky nad knížkou. Odtržítka vlevo od položek menu by mohla signalizovat, kterou stránku si právě prohlížím. Z bonsaje nad knížkou udělej klikací logo. Osobně bych zapracoval na otáčení stránek u vícestránkových rubrik. Například po najetí na pravou stranu knížky by se mohla objevit nabídka otočit stránku. Navíc bys mohl zabudovat i číslování stránek dospod každého listu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0