Autor Zpráva
jage
Profil *
Prosím o zhodnotenie www.conandarksan.eu
Viem, že tá úvodná stránka je trošku mimo všeobecných prestáv ako by mal vyzerať web, ale skúste ju ignorovať. Ďakujem.
kalawa
Profil *
Vyhodil bych hover z menu tam, kde nejsou odkazy.
jage
Profil *
Vyhodil bych hover z menu tam, kde nejsou odkazy.
fajn napad.
kajaman
Profil
úvodní stránka (sorry, nelze ignorovat) se mi nevejde na monitor a zobrazuje se mi horizontální posuvník,
tak jsem s ním posunul, a zjistil jsem, že vpravo je jen hooodně černé plochy. To mi přijde dost zbytečné.
jage
Profil *
úvodní stránka (sorry, nelze ignorovat) se mi nevejde na monitor a zobrazuje se mi horizontální posuvník,
tak jsem s ním posunul, a zjistil jsem, že vpravo je jen hooodně černé plochy. To mi přijde dost zbytečné.
áno, viem o tom. navrhoval by si zmenšiť obrázky alebo nejaké iné riešenie? s tou úvodnou stránkou som to myslel skôr tak, či je potrebná.
kajaman
Profil
obrázky se mi na monitor vejdou, nevejde se mi tam ta velká, černá, zbytečná plocha.
jage
Profil *
obrázky se mi na monitor vejdou, nevejde se mi tam ta velká, černá, zbytečná plocha.
nie som si istý, či rozumiem. tá čierna plocha je predsa pozadie a jej velkosť je daná velkosťou prvkov, ktoré sa na nej nachádzajú. Teda podľa mňa, ak by som vyhodil spodný nápis o copyright-e, tak by to bolo zobrazené bez posuvníkov. no, ono to závisí aj od rozlíšenia, samozrejme. oprav, ma, ak to tak nie je. som iba amatér.
jage
Profil *
úvodní stránka (sorry, nelze ignorovat) se mi nevejde na monitor a zobrazuje se mi horizontální posuvník,
tak jsem s ním posunul, a zjistil jsem, že vpravo je jen hooodně černé plochy. To mi přijde dost zbytečné.
jaaaj, počkať, splietol som si horizontálny posuvník s vertikálnym. Tebe sa zobrazuje horizontálny posuvník? Nuž šírka je úvodnej stránky je rovnaká ako šírka ďalších, t.j. 940px. Ale máš pravdu, tá úvodná by sa dala nastaviť tak, aby sa zobrazovala u každého rovnako.
fireknight11
Profil
jak tak koukám všichni jsou moc chytrý a uměj jenom buzerovat by mi zajímali vaše weby
jage
Profil *
kajaman: teraz by to už malo byť v poriadku. robilo to zrejme skryté počítadlo, ktoré som umiestnil absolútne na top:-10000 :-)
je však zaujímavé, že pri otestovaní väčšiny najpoužívanejších prehliadačov som sa s tým, čo opisuješ, na tejto stránke nestretol. aký prehliadač si použil? prosím Ťa, mrkni teraz, či je to v poriadku. dík

fierknight: myslím, že nešlo o buzeráciu. naopak som rád, že sa niekto ozval, že mu niečo nejde:-) Tebe to funguje dobre?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0