Autor Zpráva
Tommas
Profil *
Kritizujte provedení a pokud je někdo z oboru, tak i obsah <a href="http://www.tommas.webz.cz/">zde</a>.
bojars
Profil
Len dve navigačné pripomienky:

- mám rozlíšenie 800×600. Je to asi robené na väčšie rozlíšenie, tak potrebujem scrolovať. Koliesko myši chápe, že treba ísť hore- dole v okienku, ale do strán nevidno scroolbar, t.j. všetko je biele aj ohraničenie, aj šípky aj podklad (IE 5.5)

- skús upraviť odkazy a "hovery" v menu tak aby bolo zreteľnejšie, že to odkazy sú, t.j. odkazy kontrastnejšou farbou, ako základný text...

:-)
Amatér
Profil
Měls hned opravit ten odkaz tady, lidi jsou líní, možná by jich tak víc reagovalo.

Co se týká stránek samotných, je to zajímavý obsah, zasloužil by si pohrát ještě se zpracováním, barvy mě přijdou nesladěné, bílé pozadí to podtrhuje(subjektivní dojem). Jak psal bojars, ty odkazy lépe zastylovat, k optimalizaci pro menší rozlišení bych dodal, že to ve firefoxu místy
lítá. Kód jako amatér nehodnotím, ale přijde mě nějaký očesaný.
Většinou to nechce mnoho, pár úprav, a vypadá to líp.Pak jít dál, odstranit rámy, upravit menu vizuálně, i tak aby stránka neodkazovala sama na sebe. Prostě si tak hrát a pokračovat, obsah máš, ten je nejdůležitější. Tak přeji mnoho nápadů a zdaru.
Tommas
Profil *
Teď pracuju na novém menu, které by bylo ne všech stránkách stejné, takže by bylo možné dostat se "odkudkoliv kamkoliv", ale nevím kdy to dospěje do konečné fáze. Jinak teda ten odkaz ještě jednou:
http://www.tommas.webz.cz/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0