Autor Zpráva
EN
Profil *
Dobrý den,
jak se vám líbí tento grafický návrh pro Jakudelatweb.cz
Jake Cooney
Profil
Přemejšlim, která verze je horší :-)
Asi ta nová. Nech tu starou nebo požádej někoho, kdo ti za referenci udělá lepší design.
yFang
Profil
EN
Je to moc obyčejné a jednotlivé prvky se k sobě nehodí. Zkus to přepracovat a zpaojit více barev.

Jake Cooney
požádej někoho, kdo ti za referenci udělá lepší design.
Proč za referenci?
Jake Cooney
Profil
[#3] Mam takový tušení, že do designu nechce nic moc vrážet.
Ale možná se pletu.
EN
Profil *
Jake Cooney
Ano, sám nejsem grafik a peníze za profesionální grafiku dávat nemůžu.
aisukriimu
Profil
Preco je uvodna stranka uplne ina ako tie ostatne? Podla mna by boli lepsie keby si na nich popracoval. Ta uvodna stranka by mohla byt ako ony len by bola v sedej napriklad. Neviem ti presne povedat preco sa mi nepaci navrh a uvodna stranka.. Mozno preto ze su take neucelene. Mozno by si sa mal sustredit na nieco jednoduche.
jakubroz
Profil
No nevim. Ta první je horší. ale taky nevim, jak chceš učit tvorbu webu, když to sám na jedničku nezvládáš.
Str4wberry
Profil
Na tom novějším mi přijde hezčí hlavička, na tom starším zbytek. Zkusil bych to barevně oživit.
boos121
Profil
mne osobne sa paci ten design co mas teraz
kalawa
Profil *
Hlasuju pro hlavičku druhé verze, protože tam není ten chybný nápis „... aneb vše co byste měly vědět o tvorbě www stránek“
joe
Profil
Nelíbí se mi ani jedno, málo použitých barev, nevýrazné.
sexusbtw
Profil
Nechápu, proč má ten web být jen pro ženy...
Artex
Profil *
je to pěkný
imploder
Profil
Okýnko, ve kterém je anketa, na ni úplně nestačí. Tlačítko Hlasuj! je tak y půlky zalezlé pod dolní okraj.
huf
Profil *
To druhé se mi zdá lepší, jen si říkam, jestli má smysl dělat tento web - webů s návody na internetové stránky je celkem hodně a není to nic moc originální. Co třeba udělat web který bude mít dejme tomu stejnou tématiku, ale nebude papouškovat ostatní nicméně přinese něco nového, třeba kompletní návrhy a ukázkami nebo fórum, kde budou lidé psát jako sem problémy a někdo se to bude snažit udělat i s návodem?
keny
Profil *
No, nějaké fórum už tam je (http://forum.jakudelatweb.cz), ale moc lidí zatím do něj nepřispívá.
huf
Profil *
No, nějaké fórum už tam je (http://forum.jakudelatweb.cz), ale moc lidí zatím do něj nepřispívá.

A ty se divíš? Myslel jsem, aby takové fórum bylo přdmětem webu a ne jeho doplňkem.
keny
Profil *
"A ty se divíš? Myslel jsem, aby takové fórum bylo přdmětem webu a ne jeho doplňkem."
To ale taky není moc originální, vem si třeba Builder.cz
Tomasds
Profil
Původní verze je kompaktnější, vypadá líp. Má jen tu nevyýhodu, že je jen pro ženy, jak píše sexusbtw, ale to se dá opravit :)
EN
Profil *
Jak pro ženy?
EN
Profil *
Jo pardon, už to vydim. Opraveno.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0