Autor Zpráva
Joextr
http://gekon.xf.cz Web s mirandou, fórem, a pak narychlo spíchlou sekcí mnou doporučených programů.
expertmouse
Joextr
Zdravím.
První, co mě trklo do hlavy, je překrývání reklamy wz.cz. Mám dojem, že tohle by mohlo vést k odstranění webu. Ono lepší by bylo zapasovat tu reklamu na web tak, aby to vypadalo, že ten web bez té reklamy nemůže být :o)
Další co mě zarazilo, byl slogan :"Geniální koncept." což mi k tomuto designu popravdě příliš nesedí. Design je tmavý a když jsem se octla na webu, netušila jsem, o čem je. A taky jsem si říkala, proč jsou všude gekonci. A pak mi došlo, že tam jsou zřejmě kvůli přezdívce, ale na můj vkus jich je tam požehnaně.
Docela mi vadí, že v obsahové části neodkazuješ na stránky svého webu. Třeba :"nabídnout jej ke stažení" - k tomu bys klidně mohl dát odkaz na stránku, kde si jej mohu stáhnout. Co si já myslím, takhle budou uživatelé ťukat do té doby, dokud jim nedocvakne, že se z textu nikam jinam nedostanou, a rolovat k menu se jim asi stejně chtít nebude, takže půjdou nejspíš jinam. Navíc mi vadí i to, že v menu není sekce ke stažení, takhle totiž musím hledat a to se mi většinou nechce.
Kdybych se měla rozepisovat, co mi na tom webu vadí, zřejmě by nestačila jedna page stránka. Myslím, že ostatní k tomu řeknou ještě svoje.
Jinak celkový koncept stránky na mě působí trochu rozpačitě, připadá mi, že některé prvky tam být ani nemusí, že jsi je tam dal jen proto, aby zaplnily místo; design působí trochu i depresivně, alespoň na mě. Chtělo by to nějaké svěží lehký kabátek a originální koncept. Takže doporučuju "Hrát si, hrát si a hrát si :o)."

expertmouse
Joextr
-> expertmouse
Hrál jsem si tady http://joextr.xf.cz/laptop.html

Slogan geniální koncept - nejde o web geniálně konceptovaný, ale o mirandu, která je vyšperkovaná a je tam nastažení, a geniální koncept(už né tak geniální) dobrých programů, které považuji za potřebné na mém PC. Navíc slogan geniální koncept vznikl společně se zkratkou Gekon - a bylo to ještě předtím, než jsem věděl co na ten web dám(to se možná malinko projevilo) - každopádně ho nebudu oddělávat, protože si myslím, že ti co nepřijdou na web ze stránky hodnocení webu, tak je nenapadne asociace se vzhledem webu, ale měl bych doplnit o čem stránky jsou do hlavičky.

Gekonci tam jsou kvůli ochráncům zvířat. Patička hlavička a název sekce - to se ti zdá moc? Ne, já vim, tys počítala ještě ty na pozadí...

Kdo si bude chtít stahovat ty stránky, když jsou tak hrozný?:)

" Co si já myslím, takhle budou uživatelé ťukat do té doby, dokud jim nedocvakne, že se z textu nikam jinam nedostanou, a rolovat k menu se jim asi stejně chtít nebude, takže půjdou nejspíš jinam." (Nechápu, pokud nemas ie7, pro který to jeětě musím vyladit)

Pokud jde o design, kdyby tam bylo prázdné místo, tak napíšeš, že bys to něčím zaplácla:)

Lehký, originální kabátek - to nejsou stránky, na který se chodí každý den(nebo taky žádný), to je jednorázovka, nejsou určeny k dlouhému čtení článků apod., jinak originální koncept? tohle je originální koncept:) s ještěrkama, které ti připomínají lebky, ale co už:)
Joextr
Žádné další nazory?
imploder
expertmouse
První, co mě trklo do hlavy, je překrývání reklamy wz.cz. Mám dojem, že tohle by mohlo vést k odstranění webu.
Ale prd, je to jenom kousek v rohu, za to se nevraždí, zvlášť ne na wz.cz. Navíc co vím tak wz.cz nejsou v dodržování žádní pedanti, striktní vynucení by znamenalo mezi tamními weby genocidu. A tohle by nejspíš ještě prošlo. Bez obav :)
Joextr
Pojďte do mě!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: