Autor Zpráva
Libor...
Profil *
Ahojte,

Pro klikače, grafický návrh zde: http://img25.imageshack.us/img25/3806/cwd.jpg

Chtěl bych Vás poprosit jednak o názory na grafický návrh a jednak o názory na projekt.

Máme takovou myšlenku, vytvoření stránek pro podobný účel jako má:
http://bestwebgallery.com/
nebo
http://www.thebestdesigns.com/
Tzn místo pro hodnocení nejlepších webdesignů, ale s podnímkou že se bude jednat pouze o český webdesign. A ještě k tomu to obohatit o diskuse, návody, trendy... (a další)
Tím vytovřit místo, kde by naše komunita nabírala jednak znalosti na návodech, které by byly opravdu do praxe a jednak inspiraci z jiných webů. Myšlenka je hlubší a propracovanější ale pro utvoření představy to stačí..

Tak co vy na to?
Libor...
Profil *
Obrázkům a textům nepřihládejte váhu, jde o fill-text... I když na stránce o pilsner-urquel neco bude.. :)
habendorf
Profil
1) Stíny screenshotů jsou jakési podivné.
2) Stokrát provařené pozadí.
3) Kodér se z toho osype, milion průhledností ...
Nox
Profil
Ještě ten řetěz je trochu zvláštní, ale jinak se mi to líbí, grafické prvky, barvy
A mám tam web, hurá :)

Vypadá to podobně jako css galerie, ale v pohodě, zní to dobře. Pravda že většinu návodů jsem našel v angličtině
...ale zase moc nehledám, tak nevím jak jsou na tom český návody
Mirda
Profil
Moc se mi nelíbí ten stín pod každým náhledem. Nehodí se tam stránkování a jsem radši zastáncem čistého stylu.

Ale tohle všecno je věc názoru ;) Jinak celkem povedené.
kletely
Profil
Libor...
Dizajn sa mi páči, ale tento typ stránok je už dosť otrepaný.
nono
Profil *
Tak tohle už nemá vůbec nápad, takových galerií už je... Jen v česku máme css revue, css project, css galerii a myslím, že to bohatě stačí, protože není tolik webů aby měla každá galerie jinou nabídku. Dopadne to tak, že se budou předbíhat, kdo najde novější český web. Udělej zcela něco nového...
comfy
Profil
Libor...
Nápad neni teda nic extra, jak už bylo řečeno, už je takovýchto projektů v čr dost.

Ten design se mi nelíbí.
1 Vůbec nechápu proč je v logu nějaký okřídlený cosi/kdosi když by mělo jít o galerii webů.
2 Také nepobírám, jak můžeš skombinovat ty dva styly grafiky. Mě se teda moc nelíbí jak je část návrhu "uhlazeného" stylu a část ptáko-řetězového.....
:)
Libor...
Profil *
Obecne:
no asi mate pravdu, neni to zrovna originalni projekt, zkusim probrouzdat jeste se stryckem googlem poradne vody internetu a zjistit "konkurenci". Pak to cele zvazim. Mozna dojdu k tomu ze prehodnotim cely cil projektu. Graficky zaklad by ale klidne mohl zustat stejny. Kritizujte dal, budu rad......


habendorf
1) mozna na tom vrzenym stinu smerem dozadu neco bude.. promyslim to :)
2) pravda, ale to nepovazuji, za duvod ho nepouzivat.. nicmene zkusim si pohrat jeste s jinymi variantami, protoze si vazim vsech nazoru tady.
3) koder sem taky ja, delam to tak, abych to zvladnul, snad. :-D

Mirda
Ten stinek pod nahledem asi fakt vyhodim. Diky

comfy
Kompozice neni jen od boku, promyslel jsem lehce i "story". Okridleny nadpis ma paraty, ruzky a kridla, typicky cech. a protoze ma jakoby zarazene drapy do desky webu a chce ji unest (cech je zlodej) musi tam byt retez nebo lano (retez je lepsi). Pokud ti to nesedi, byl bych moc rad kdyby si to rozvinul, co presne, te irituje...

Každopadně díky všem
nono
Profil *
Libor...

Ocenil bych spíše projekt, který by nabízel kvalitní kritiky webů, návody, tutoriály (i video), do takového to projektu bych klidně i psal! Je to dobré pro rozvoj naši komunity. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0