Autor Zpráva
pogg
Profil
Zdrávím všechny....

Chtěl bych požádat o zhodnocení designu a funkčnosti nových stránek, které jsem vytvořil na engine WeBid.....

aukce.strojnet.com

Byl bych rád, kdyby šlo i vyzkoušet funkčnost registrování, podání aukce, nákup.... vše je bez poplatků samozřejmě jde o testování!!!!

Děkuji za všechny názory a rady....
ninja
Profil
Neprehledne, prekomplikovane.
pogg
Profil
V čem nepřehledné a překomplikované..... ??? jinak dík...
Hitman
Profil
Souhlasím s ninjou, web je nepřehledný.

Předpokládám, že jde o český web, proč je v menu anglické slovo "help"?
pogg
Profil
No nepřehlednos je podle mého neschopnost se na webu orientovat, ale to přeci je jasné ne??? Navigace nahoře vlevo kategorie atd.... nebo se mýlím.... mohli by jste to nějak specifikovat??? dík
Cup
Profil
je to jasné pro toho kdo to dělal a již 1000x viděl :) skus zazvonit na sousedku ... posaď ji k pc ... a zeptej se ji co vidí ... pokud jí nebude na prvni pohled jasné o co se jedná ... tak je neco špatne;-)

jinak ty "blikátka" kup teď ... pryč s tím blikáním to na přehledný web nepatří ... ale celkově je to upravdu nepřehledné a možná i přeplácané ...
kletely
Profil
pogg
Tie obrázky sú strašne :( Inak asi by to chcelo kapku ošetriť?
pogg
Profil
kletely:

No ty obrázky jestli myslíš pro jednotlivou aukci to je jen ukázka tam si dá každý svůj náhled pro danou věc, kterou prodává....


Cup:

Jde o aukční web ta cena kup ted lae musí být, myslím, že blikání upozorní více a přiláká než statický obr.
Cup
Profil
pogg
at si tam klidne sou ... ale at neblikaj ... kdybych na tom mel neco hledat tak mě osobně to bude pěkně štvát ... zajedu myší nahoru do pravého rohu, kliknu na červený křížek a půjdu hledat jinam ... někam kde to nebliká:)
pogg
Profil
pogg
at si tam klidne sou ... ale at neblikaj ... kdybych na tom mel neco hledat tak mě osobně to bude pěkně štvát ... zajedu myší nahoru do pravého rohu, kliknu na červený křížek a půjdu hledat jinam ... někam kde to nebliká:)


:D jj dík
http
Profil
Neprehledne, prekomplikovane.
no já myslím, že tím byla myšlena barevnost a tím že na webu vlastně svítí všechno (každý prvek má stejné záhlaví jako hlavní horizontální menu), tudíš se klient nemá očima čeho chytnout... tím se ten web stává kapánek nepřehledný. Měl by jsi vypíchnout jen to nejdůležitější a ostatní kapánek potlačit...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0