Autor Zpráva
Neudy
Profil
Ahoj, kamarád tvoří nějaký projekt, tak jsem pro něj zkusil něco vytvořit... Co na to říkáte?
Odkaz na návrh
Dranel
Profil
Neudy
Ale jo, hezký. Ten styl menu s průhledností se mi líbí. Možná jen u odkazu „© wvw.atanika.cz“ by měl být odkazem samotný text a nikoli i přilehlá mezera s céčkem.
Neudy
Profil
Dranel
Jestli je to nějaký nepsaný pravidlo, aby odkaz byl pouze text bez céčka, tak to mám potom blbě na všech stránkách co jsem vytvořil :)
imploder
Profil
Pěkné, taky se mi líbí hlavička a jak je přes ni položené průhledné menu.

Říkal jsem si, tohle všechno bude o 1 - asi ne moc významné rase - ještě jsem o ní neslyšel? Oni to asi mají být Antikové. Zvláštní, na překlep to nevypadá a našel jsem pár stránek, kde se o Anticích píše taky jako o Atanicích.
Neudy
Profil
imploder
O anticích to být nemá, skutečně existuje rasa Atanikové, jestli si fanda seriálu, tak si možná vzpomínáš na epizodu Upgrades (Odkaz). Díl je o náramcích, které dávají lidem rychlost, sílu atd. Nevím sice co na stránce bude za informace, protože pokud vím, tak v jiné epizodě se atanikové neobjevují, ale kámoš chtěl ataniky, tak je má :D
imploder
Profil
Neudy
Tak tu jsem ještě neviděl. Ten web mi připadá spíš že by rozsahem pokryl téma SG-1 celkově nebo něčeho významného jako jsou Antici, dělat 12 stránek na informace o rase jen z 1 dílu mi připadá trochu moc. Nevěřím, že se je kámošovi podaří smysluplně naplnit. Ale třeba tam pak dá i něco jiného, design se výborně hodí obecně ke stargate. Vážně je to povedené, připadá mi to jako design lepší na stránky o stargate celkově než nějak úzce zaměřené na konkrétní epizodu. Pokud to má být vážně jenom o Atanicích, dal bych do hlavičky něco z té konkrétní epizody.
Nox
Profil
imploder
Zase o ostatních rasách toho bude na netu miliony, takže to imho nevadí

Celkem dobrý design, hezký výběr fontu a barev,
jen by se v něm mohlo objevit něco souvisejícího s tou rasou

Trochu moc divů mi přijde a občas nějaké br-ko navíc,
jinak asi ok
fix
Profil *
Ahoj, jsem zmineny kamarad Neudyho a chtel bych objasnit zo, o cemvlastne stranky budou.

Pokud znate http://stargate-game.cz a to, o cem tato hra je, mozna i vite, ze se v teto hre zamerene na Hvezdnou Branu vyskytuje asi 21 ras. Rasa, za kterou hraji se nazyva Atanikove => od toho nazev Atanika (jako domovska planeta).

Strucne, o cem web bude? V podstate o nasi rase, nasich uspesich ve hre, nase prezentace pro okolni svet. A v neposledni rade bude zabudovany i vnitrni system pro hrace rasy, kde budou moci delat ruzne veci, jako treba diskutovat s ostatnimi, vkladat informace o sobe, o jinych hracich, o nepriteli, psat clanky atd.

Driv tento web bezel na http://stargate-rasa.info/atanikove/ <- web na teto adrese je v postate to, co mi zanechali predchudci, kteri na hru ani na stranky uz nemaji cas. Rozhodl jsem se to cele preprogramovat a dat tomu nejakou novou formu. A jelikoz design neni zrovna moje parketa, poprosil jsem Neudyho, ktery pro mne delal i par dalsich, take peknych, designu. Tento design se mu opravdu povedl a ja mu za to za celou nasi rasu moc dekuji.

fix
reest
Profil
pěkný akorát co bych osobně vylepšil to ukončení headeru z pravé strany připadá mi to takové useknuté a taky bych změnil barvu hoveru v menu na nejlépe nějakou tmavší barvu podobnou té z pozadí menu
crash01
Profil *
Cože,že antikové byly jenom v jednom díle,to je blbost,a co díly plné povznesených antiků,těch tam bylo víc než 1..Ale moc se mi líbí ten DESIGN

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0